TJ Viktoria Sedlec

Oficiální stránky klubu

V prvním jarním kole vybojovala Viktorka v Chotusicích cenný bod

Chotusice - A-tým Viktorky zahájil jarní část sezóny na horké půdě Chotusic. Viktorka skončila po podzimní části sezóny na 9. místě s 16ti body a Chotusice na 12. místě se 14ti body.

Chotusice - Sedlec  1:1 (0:1) pk:4:2

krátký report níže:

Úvod zápasu byl z obou stran plný nepřesností a všechny akce končily špatnou finální přihrávkou nebo zpracováním. Domácí se celý zápas snažily těžit z rychlosti mladých hráčů a Viktorka naopak z chytrosti zkušenějších hráčů. První velké šance zápasu se Viktorka dočkala zhruba po půlhodině hry. Nováček Pepa Svoboda vypálil nebezpečnou přízemní střelu z vápna, kterou domácí brankář vyrazil jen k volnému Hvězdíkovi, ale ten bohužel z malého vápna přestřelil branku. Pár minut poté zkusil Pepa S opět pozornost domácího brankaře, když pálil z pravé strany velkého vápna, brankář ale nebezpečnou střelu vyrazil na roh. Před koncem poločasu udeřili domácí. Pro míč za obranu si doběhl Lukáš D., ale balón odkopl nedůrazně do autu, který domácí ihned rozehráli. Než se obrana Viktorky zformovala, tak byl ve vápně prudký míč, který nejprve jeden útočník netrefil, ale další za ním si ho zpracoval a poslal přesně mezi tyče - 1:0.

Ve druhém poločase byla Viktorka aktivnější a už si více rozuměla s míčem. První šance Viktorky přišla po pár minutách když vypálil pravačkou za vápnem Petr M., ale pěkná střela mířila těsně nad branku. Poté zahrozili domácí, když se míče na levé straně zmocnil osamocený domácí záložník a jeho prudkou střelu ke vzdálenější tyči vyrazil výborným reflexem Lukáš D. V 64. minutě si Honza H. na levé straně poradil snadno s obráncem a z brankové čáry poslal střílený centr do vápna, na který si naběhl Pavel M. a uklidil míč do branky - 1:1. Skoro totožná akce se opakovala o pár minut později, ale tentokrát se nepodařilo Honzovi příhrát přesně na nabíhající hráče. V 74. min dostal Míra K. za druhou žlutou asi právem červenou. Viktorka vydržela tlak domácích až do konce zápasu.

Je možné že není vše přesně, ale Karla jste sebou nevzali, tak nám report nenapíše.

Co se týče rozhodčích, tak bylo vše celkem ok. Teda až na pomezáka, kterému stál za zády předseda a tak mu párkrát ukázal věrnost. Hlavně nabonzování první žluté karty pro Míru byl pěkný kousek :D

Sedlec: Dostál - Kubec, Vavřina, Kožnar, Průša - Petr Mršík, Pavel Mrštík, Kořínek, Hvězda - Svoboda (89. Čespiva), Kolda (69. M. Poul)

Chotusice: Stárek - Goliáš Jan, Goliáš Rostislav (83. Rolenec), Hronek (46. Fedorovič), Všetečka, Tuzar, Kuna, Hubáček, Procházka Jakub, Špičák, Žilka

Rozhodčí: Klobása Michal - Řípa Jiří, Herda Eduard

Branky: 42. Goliáš Rostislav - 64. Mrštík Pavel

ČK: 74. M. Kořínek po dvou žlutých