Viktorka ve druhém poločase rozstřílela oslabené Uhlířské Janovice B

Sedlec - V 15. kole doma přivítala TJ Viktoria Sedlec poslední mužstvo OP FK U. Janovice B. V minulém kole se oba soupeřům dařilo rozdílně. Osmá Viktorka se17 body prohrálas Chutusicemi po výsledku 1:1 pk 4:2 Naopak poslední FK U. Janovice B s12 body porazily Nové Dvory 3:1.

Sedlec - U. Janovice B 7:0 (2:0)

Uhlířské Janovice B přijeli v deseti lidech. Od úvodních minut se Viktorka nastěhovala na soupeřovu polovinu a diktovala tempo hry..Již v 3. min. záložník Košátko centrem z pravé strany našel ve vápně Pavla Mrštíka, přestože že byl faulován hra pokračovala. uvolnil se přes obránce a střelou po zemi k bližší tyči prostřelil brankáře hostů - 1:0
První střelu na branku soupeře vyslal v 16. min. Petr Mrštík, ale jeho pokus ze střední vzdálenosti skončil v náruči gólmana hostů.
V 27. min Viktorka se podruhé v zápase prosadila, když se po rozehrávce Koldy ke střele dostal středopolař Petr Mrštík, který ranou z 25 metrů pod břevno upravil na 2:0 pro domácí:

I ve druhém poločase se obraz hry nezměnil i nadále Viktorka dobývala dobývala soupeřovu branku. Viktorka mimo jiné zlepšila ve druhém dějství koncovku.
V 54. min. svítilo na světelné tabuli skóre 3:0, když se o třetí branku postaral střídající hráč Tyšer - 3:0 O minutu později útočník Kolda z velkého vápna trefil břevno uhlířskojanovické branky.
V 59. min. středopolař Petr Mrštík se prosadil na hranici šestnáctky vystřeli na branku hostů. K odraženému balónu se dostal útoční Josef Svoboda, jenže jeho dořážka skončila v ochranné síti za bránou hostů. Po hodině hry útočník Svoboda poslal do úniku svého partáka v útoku Koldu, který se před vápnem vyhnul brankářovi a bodlem do šibenice zvýšil na 4:0. 
Další šanci si Viktorka vytvořila v 67. min, když střední záložník Pavel Mrštík uvolnil přihrávkou Tyšera, ten ovšem střelou po zemi nepřekonal ležícího gólmana. Hra ovšem pokračovala, když se k odraženému balónu se dostal záložník Petr Mrštíka centrem z pravé strany našel na malém vápně útočníka Svobody a ten zvýšil na 5:0.
V 80. min. to už bylo 6:0, když stoper Zdychynec přihrávkou po zemi oslovil Petra Mrštíka, který se uvolnil a výstavní střelou ze 30 metrů k levé tyči upravil na 6:0.
Poslední branka zápasu padla v 83. min, poté, co středopolař Pavel Mrštík z velkého vápna přehodil vybíhajícího gólmana Uhlířských Janovic. Míč mířil mimo branku, ale dobíhající útočník Svoboda skluzem na malém vápně uzavřel na konečných7:0 pro Viktorku. V samé v závěru útočník Svoboda útočil na hattrick zápasu, když střídající Žídek nahrál před vápno Svobodovi, který pohotově vystřelil, ale brankář reflexivně nohami vyrazil míč do stran. TJ Viktoria Sedlec porazila UH Janovice B 7:0..

TJ Viktoria Sedlec – 7:0 (2:0), 
Branky 3. Pavel Mrštík, 27., 80. Petr Mrštík, 54. Tyšer, 60. Kolda, 67., 83. Svoboda

Rozhodčí Jiří Sedláček. 
Zdroj: https://kutnohorsky.denik.cz/…/okresni-fotbalove-vysledky-z…

TJ Viktoria Sedlec: Dostál - Kožnar, Kořínek,(c) Marcel Poul, Pavel Mrštík, Petr Mrštík, Kolda, Svoboda, Hvězda, Košátko ,Zdychynec střídali Žídek, Tyšer.

Uhlířské Janovice B Verner - Čízek, Šusta, Blecha, Bureš, Šiml, Veliký, Svoboda. M. Hrbek,Mejstřík, Jelínek.

PS Omlouvám se všem, za zpoždění článku.