TJ Viktoria Sedlec

Oficiální stránky klubu

Viktorka vyloupila Zbraslavice

Zbraslavice - Viktorka vyjela v 18. kole OP do Zbraslavic, které měli před Viktorkou náskok tří bodů a drželi se na 5. místě. Ale ani v 5. kole jarní části sezóny nepoznala Viktorka porážku a přivezla si cenné vítezství 1:4.

Zraslavice - Sedlec 1:4 (0:2)
ac1

První velkou šanci si vytvořili domácí po 5ti minutách hry, když se po rohu dostali ke střele ve vápně, kterou vyrazil nohou Tomáš R. Viktorka odpověděla v 8. minutě, když se Pepa S. dostal k balónu za velkým vápnem a z 30ti metrů přehodil brankaře - 0:1. Pár minut poté vyslali domácí pas za obranu Viktorky, kde byl nejrychleji Špitálník, který nejprve obešel nesmyslně vyběhnutého Tomáše a po pár kličkách vystřelil na bránu, kde míč mířící do brány vyhlavičkoval Nikola K. Ve 29 minutě poslal Pepa S. do útoku Marcela P., který z pravé strany nacentroval na volného Honzu H, ale ten z první mířil jen do brankaře. Z následného rohu, ale poslal přesný centr na hlavu Martina K., který mířil přesně 0:2. Pár minut před pauzou mohl navýšit Nikola K., když sám obral Špitálníka o míč a okamžitě vypálil z 30ti metrů, ale střelu mířící pod břevno domácí gólman vyrazil. Tento okamžil definitivně otrávil Špitálníkovi hru a do druhé půle už nenastoupil.

Druhý poločas se bohužel Viktorka přizpůsobila odevzdané hře domácích a prvních 15 minut bylo jen o nahravání soupeři nebo nákopech k ničemu. V 58. min přišel na hřiště Dan K., který prvně nevěděl kde je a místo na levého beka si stoupnul do útoku :D. Po dvou minutách se výborně zorientoval a při podpoře útoku při rohu hlavičkoval přesně k pravé tyči 0:3. Pár minut poté se dostal do protiútoku Marcel P. a ideálně vyslal za obranu Pepu S., kterému tentokrát přehození brankaře vůbec nevyšlo. V 70. minutě přišlo první varování domácích, když centr z levé strany propadl rukama Tomášovi a po schrumáži před brankou skončil míč vedle pravé tyče. V 77. minutě rozehrávali domácí na půlce. Všichni hráči Viktorky se rozhodli si odpočinout a po jedné narážečce byl před Tomášem R. úplně sám Černohlávek, který mířil přesně k levé tyči 1:3. Jistotu vítězství dal v 82. minutě Petr Mrštík, když ho za obranu domácích krátkou přihrávkou poslal bratr Pavel a brankaře prostřelil křižnou střelou k levé tyči - 1:4. Před koncem se ještě vytáhl Tomáš R., když reflexivně vyrazil dvě prudké hlavičky domácích, kteří se nevzdávali ani za rozhodnutého stavu.

Rozhodčí: Baroch Vladimír

Střelci: 78. Černohlávek - 10.  Pepa Svoboda, 31. Martin Kolda, 59. Dan Košátko, 82. Petr Mrštík

Diváků: 45

Viktorka: Rybák - Vavřina, Kubec, Kožnar, Průša (57. Košátko) - M. Poul, Petr Mrštík, Kořínek, Hvězda (65. Pavel Mrštík) - Svoboda, Kolda

Zbraslavice: Březina - Semerád, Černohlávek, Jandus (Winkler), Špitálník (46. vylízanec Lanc), Veselý, Čálek, Veselý (28. Kordiak), Pánek, herčík, Winkler