A-tým poprvé na jaře bez bodu, nestačil na Malín

Malín - V 21. kole OP vyjela Viktorka odehrát příměstské derby do Malína. Díky úspěšné jarní jízdě (Viktorka ve všech 7 jarních kolech vždy bodovala a získala 16 bodů) se Viktorka vyšplhala až na 5. místo. S 32 body ztrácela na 4. Malín 7 bodů. V případě vítezství by to byla zřejmě poslední šance zabojovat o 4. místo v tabulce OP.

Malín - Sedlec 5:1 (2:1)

Začátek zápasu patřil Malínu (vlastně celý poločas), který těžil z rychlosti mladých hráčů. V 8. minutě se po nepovedené hlavičce stopera dostal ke střele Tomáš  Vojtíšek?, ale Tomáš R. ukázal svoji silnou stránku, když reflexivně vyrazil gólovou střelu nohou. Ve 12. minutě Malín poprvé udeřil, když Mukařovský bez problému přesprintoval obranu Viktorky a střelou ke vzdálenější tyči prostřelil Tomáše - 1:0. Viktorka se rozhodla hrát stylem nakopávaných míčů od stoperů, což nevedlo ani k jedné šanci, jelikož všechny nákopy měli domácí stopeři nebo se díky děšti balón zklouznul až k bráně domácích. Ve 38. minutě se domácí dostali ke střele na hranici vápna, kterou Tomáš vyrazil jen k Ondřeji Vojtíškovi a ten míč uklidil do prázdné brány - 2:0. Jediná šance Viktorky byla střela Martina K. z 25 metrů, která ale mířila nad břevno.

Druhý poločas začala Viktorka kombinovat, což vedlo hned v 55. minutě ke snížení. Nahrávka z levé strany se díky přispění špatného odkopu Vojtíška dostala k Martinu K., který propálil domácího brankaře - 2:1. Malín mohl navýšit vedení z trestného kopu, ale Tomáš si pohlídal svoji stranu a vyrazil pěknou střelu na roh. Vyrovnat mohl nejprve Robin J., když dostal přihrávku do běhu, ale střela z hranice vápna mu nesedla. Poté byl v podobné pozici Pavel M., ale míč na vápně nezpracoval ideálně a obránce mu zabránil v zakončení. Ani třetí šance neskončila gólem, poté co vychytal domácí brankář gólovou střelu z malého vápna. V 84. minutě zahrával přímý kop z cca 22m Tomáš Vojtíček a raketou přes zeď ala Ronaldo nedal Tomášovi sebemenší šanci  - 3:1. Jelikož Viktorka vsadila vše na útok, tak domácí bez problému přidali ještě dva góly z protiútoku.

Střelci: 12. Mukařovský, 38. Vojtíšek Ondřej, 84. Vojtíšek Tomáš, 89. Mukařovský, 90. Vojtíšek Tomáš - 55. Kolda Martin

Viktorka: Rybák T. - Košátko D., Vavřina J.,  Kožnar N., Kubec J. (85. Žídek K.), - Vokoun P. (45. Jiráň R.), Poul M., Mrštík Pavel, Mrštík Petr - Kolda M. (87. Češpiva V.), Svoboda J.