TJ Viktoria Sedlec

Oficiální stránky klubu

Viktorka ukončila sezónu vítězstvím nad Tupadly

Sedlec - V posledním kole OP k nám přijely Tupadly, které už měli jisté 3. místo v tabulce. Viktorka se před utkáním nacházela, díky pěti prohrám v řadě, až na 10. místě a v případě další mohla klesnout až na 11. místo za Křesetice. Naopak v případě přerušení nepříznivé serie proher mohla poskočit až na 8. místo.

Sedlec - Tupadly  4:1 (2:0)

Viktorka tentokrát nezmatkovala a už od začátku hrála kombinační fotbal, což se hned vyplatilo. V 6. minutě se na levé straně uvolnil Honza H., našel na středu volného Pavla M., který ho zpětně "českou uličkou" vyslal do vápna, kde Honza H. se štěstím prostřelil brankaře - 1:0. Pár minut poté se do šance dostali hosté, ale střela z levé strany a velkého úhlu skončila jen v boční síti. Další šanci domácích měl Martin K., ale jeho střela z dálky skončila těsně vedle pravé tyče. V 19. minutě se radovala Viktorka podruhé a opět díky pěkné kombinaci. Krátké přihrávky na pravé straně skončili u naběhnutého Kořínka, který z první nacentroval do vápna přesně na nohu Pepy S. a ten se nemýlil - 2:0. Po další kombinaci se dostal ke střele ve vápně Martin K., ale jeho křižnou střelu vyrazil hostující brankář. Ve 40. minutě zaspala celá obrana Viktorky a po pravé straně se řítili sami dva hostující hráči na Tomáše R., který ale vystihl kličku na střed a špičnou nohy lehce vyrazil míč před vápno a následná střela skončila těsně vedle levé tyče.

Krásná kombinační hra Viktorky mě tolik nažhavila, že jsem si musel jet zacvičit a druhou půlku jsem neviděl. Každopádně díky vítězství se Viktorka posunula na konečné 9. místo, což je vzhledem ke skvělému startu jara zřejmě zklamání, ale předvedený výkon v posledním zápase ukázal, že Viktorka je pořád schopná hrát o přední příčky tabulky OP.

B-tým Viktorky obsadil také 9. místo, ale bohužel přežívá jen díky velkému doplňování z A-týmu, což dlouho nevydrží :/

2. poločas z pohledu Karla!
Ve druhém poločase Viktorka vstřelila ve 49 minutě třetí uklidňující branku zápasu, o kterou se postaral Pavel Mrštík , bohužel branku jsem neviděl , jelikož jsem pro tým naplňoval láhve. I po inkasované brance se hosté snažili hrát aktivně. V 55 minutě se dostal do šance Čermák , když z velkého vápna vystřelil na branku Tomáše Rybáka , ale famózním zákrokem  T. Rybák od levé tyčky do středu branky se přemístil vypadat vypadalo to jako kdyby přijel na kolečkových bruslích a zneškodnil Čermákovou střelu. Naše obrana si však této šance nepoučila a podobné příležitosti inkasovala. O minutu později už útočník Chleborád trestal obranu Viktorky když osamocený na velkém vápně přestřelil gólmana Tomáše Rybáka. (Své střelecké schopnosti chleborád ukázal i v nedělním zápase za b tým , když nejprve po centru Štěpána jsi na hranici vápna zpracoval balón a střelou překonal Tomáše Rybáka. Další branku chleborád vstřelil hlavou, když se na zadní tyči prosadil a hlavičkou ke vzdálené tyči vsitil další branku zápasu) zpátky k pátečnímu zápasu.

O poslední branku zápasu v barvách Viktoria Sedlec se postarala dvojice kapitán Miroslav Kořínek a Pavel Mrštík v 81 . minutě po centru Miroslava Kořínka z levé strany levačkou!!  našel před vápnem nabíhající ho Pavla Mrštíka, který si položil  nejprve obránce na zem následně i gólmana  hostů a s přehledem  uzavřel na konečných 4:1 pro Viktorii Sedlec.

Viktorka: Rybák - Kubec (54. Vokoun), Vavřina, Kožnar, Průša (70. Fitzbauer) - Mrštík Petr, Mrštík Pavel, Kořínek, Hvězda (74. Rohan), - Svoboda (64. Češpiva), Kolda

Branky:  6. Hvězda, 19. Svoboda, 49. a 83. Mrštík Pavel - 56. Chleborád

Rozhodčí: Ledvina, Volenec, Volenec