TJ Viktoria Sedlec

Oficiální stránky klubu

I v oslabení vybojovala Viktorka dva body v Nových dvorech

Nové Dvory - V posledním zápase podzimní části OP vyjela Viktorka do Nových Dvorů, které okupují poslední místo tabulky. Viktorka se drží středu vyrovnané tabulky.

Nové Dvory - Sedlec 3:3 (1:2) Pk:4:5

Hned v úvodu potvrdila Viktorka roli favorita, když si na rohový kop Hvězdy vyskočil nehlídaný Kubec a hlavou uklidil míč do branky - 0:1. Poté se hra vyrovnala a na obou stranách se neúspěšně střílelo ze střední vzdálenosti. V další velké šanci se ocitl M. Poul, který se probojoval přes dva obránce k brankový čáře, ale přihrávku na volného Hvězdu vystihl obránce. Chvilku nato se do nesrovnané obrany řítil útok Nových Dvorů, domácí Melezínek si před vápnem položil Dostála a uklidil míč do prázdné branky - 1:1. Ve 33. minutě byl přísně vyloučen stoper Vavřina, který odstavil nabíhajícího útočníka. Bojovnost ale vynesla Viktorce šance i v oslabení. Ve 39. minutě byl ve vápně faulovaný Jiráň a penaltu s přehledem proměnil nejlepší střelec Viktorky Pavel Mrštík - 1:2. Ve 100% šanci se ocitl i Jiřáň, kterému po úniku do vápna posadil balón přímo na hlavu Ďoubal, ale hlavička Jiřáně neměla žádnou razanci a gólman Nových Dvorů ji stačil vyrazit.

Při odchodu z kabin se předemnou domlouval Marcel s Nikolou, že už si to vzadu nesmí tak šudlat, jelikož budou Nováče napadat :D. 46. minuta nepřesná přihrávka mezi obránci, nedůrazné dva odkopy a Čálek z poza vápna uklidil míč k levé tyčce - 2:2. Naštěstí vyrovnávací gól hráče Viktorky nesložil a i přes oslabení skvěle bojovali, což přineslo ovoce v 65. minutě. Nejprve Ďoubal netrefil hlavou dobře kopnutý roh, ale míč se k němu odrazil a nadvakrát ho protlačil do branky - 2:3. Hned v 69. minutě se povedl roh i domácím, když si na přetažený roh naběhl Marek a krásně z první uklidil míč ke vzdálenější tyči. Domácím nestačila ani 60ti minutová přesilovka a fňukáním si snažili vybrečet další výhody, což už se naštěstí nestalo.

Sedlec: Dostál - Kubec, Kožnar, Vavřina (33.čk), Průša - Jiráň (57. Šilhán), Poul, Kolda, Hvězda - Ďoubal, Pavel Mrštík (80.Rohan)

Rozhodčí: Jiřík, Zoufalý, Chalupa

Diváků: 60

Střelci: 27. Melezinek, 46. Čálek, 69. Marek - 4.Kubec, 39. Pavel M., 65. Ďoubal