Viktorka na závěr sezóny rozstřílela Miskovice

Miskovice - Na závěr podzimní části III. třídy TJ Viktoria Sedlec B jela navštívit hřiště TJ Sokol Miskovice.

Miskovice - Sedlec B 1:6 (1:3)

Úvod zápasu patřil fotbalistům z Miskovic. V 15 min. záložník Bachtík se uvolnil na pravé straně a našel centrem ve vápně nabíhajícího útočníka Štěpána, ale ten v záklonu hlavičkoval nad branku gólmana Rybáka.
Ve 19. min.pro změnu zahrozila Viktorka, když útočník Hvězda z velkého vápna rozehrál standardní situaci a jeho technický pokus gólman Herout brankářským zákrokem vyrazil na roh. O minutu později na druhé straně záložník Krejza z hranice vápna trefil levou tyčku brankáře Rybáka.

Ovšem ve 21. min. se Viktorka ujala vedení, když po centru Hyky z pravé strany se do zakončení ve vápně se dostal záložník Lukáš Dostál, který ve stylu kung- fu na zadní tyči uklidil míč do branky gólmana Herouta.0:1

V 28. min. Viktorka střelila další branku, když se obránce Bohuňovský se uvolnil na soupeřově polovině přes dva protihráče a střelou 25 metrů pod břevno upravil na - 0:2 Bohuňovského střela proletěla mezi rukavicemi gólmana Herouta.
Jenže Miskovice 31. min.snížily, když útočník Štěpán z velkého vápna střelou po zemi k levé tyči překonal gólmana Rybáka.-1:2
Ovšem poslední slovo do poločasu měla Viktorka, když ve 40. min. gólman Rybák vykopnul balon z ruky přímo až na šestnáctku soupeře, kde došlo nedorozumění mezi Podolákem a gólmanem Heroutem poté ,co Herout zakřičel mám, ovšem Podolák nenechal
míč gólmanovi a nechtěně hlavičkou Podolák uklidil míč do vlastní branky -1:3

Ve druhém poločase Viktoria Sedlec B pokračovala svojí hrou a vytvářela si gólové šance.
V 57. min. útočník Hvězda unikl po levé straně a přízemím centrem našel ve vápně nabíhajícího nejlepšího střelce A týmu Pavla Mrštíka, který z voleje do protipohybu gólmana Herouta a zvýšil na - 4:1. O 10 minut později přesně v 67.min. brankář Herout podběhl center z pravé strany a odražený míč se dostal k Pavlu Mrštíkovi a ten nezaváhal a uklidil míč do prázdné branky -5:1.
Hráči předváděli skvělý fotbal v klidu podrželi balón a zakládali protiútoky.

Na hřiště panovala tak dobrá nálada, že když Nikola Kožnar zahrával trestný kop z hlouby pole do volného prostoru pověděl on tam nikdo nejde a začal se smát. Ale zpátky k zápasu. Poslední branka zápasu padla 77. min., když střídající Šilhán byl faulován ve vápně a pokutový kop s přehledem proměnil obránce Jan Hyka. Viktoria Sedlec B na závěr sezóny zaslouženě porazily venku Miskovice 6:1.

Miskovice - Sedlec B 1:6 (1:3), 31. Štěpán - 21. Dostál, 28. Bohouňovský, 40. Podolák, 57., 67. Pav. Mrštík, 77. Hyka.

VSB : Rybák Češpiva, Fitzbauer, Hyka, Spáčil, Jiráň,Pavel Mrštík, Culek, Hvězda, M.Poul Kožnar

Miskovice: Herout, Libicher,Chvála, Krejza,Bachtík, Link, Kopecký, Podolák, Štěpán,Zich, Brodníček