Z Čáslavi mladší přípravka bez bodu

Další mistrovské utkání sehrála mladší přípravka s FK Čáslav A. O kvalitách mužstva jsme věděli a obavy se potvrdily. Hned v první minutě nás Čáslav ukázkově "vyškolila". Dvě přihrávky na jeden dotek , střela zdálky a brankář Vágner lovil míč ze sítě. 1:0. Poté se asi pět minut hrálo nahoru a dolů bez větších šancí na obou stranách.....

V šesté minutě první třetiny se krásně uvolnil Neubauer a srovnal na 1:1. Všichni ještě doufali ve vyrovnaný zápas. Pak se ale Čáslav chytla a v rozmezí čtyř minut vstřelila dva goly. 2:1 a 3:1 . Velkou předností soupeře bylo rozestavení a nacvičená rozehrávka. Na začátku druhé třetiny soupeř neuvěřitelně tlačil, ale obrana a brankář Vágner bojovali a pár slibných akcí soupeře jsme zmařili. Poté Halák špičkou posunul na Neubauera a ten k bráně soupeře dokličkoval a zavěsil 3:2 . To ale bylo ve druhé třetině vše. Pak už úřadoval soupeř. Přesné nahrávky a střely ze střední vzdálenosti. 4:2 , 5:2 . Slabší chvilku si vybral i brankář Vágner kdy si na střelu sáhl, ale tak laxně, že prošla za jeho záda. 6:2 . V první polovině třetí třetiny se Viktorka v podstatě jen bránila a snažila se bořit útoky FK Čáslav. Jediná pěkná akce Viktorky  byla až téměř v samém konci zápasu kdy brankář Vágner šikovně našel Neubauera, ten po levé straně zatáhl a krásnou přihrávkou našel Nováka , který lahůdkově zavěsil. 6:3 . Minutu před koncem ještě soupeř zvýšil na konečných 7:3 .

FK Čáslav A - Tj Viktoria Sedlec  7:3

Sestava: Vágner - Dostál, Klér, Halák, Holub, Kulhánek, Neubauer, Novák.

Branky: Novák 1x , Neubauer 2x .