3 body mladší přípravky z Vrdů

V neděli 23.9. vyrazila mladší přípravka k mistrovskému zápasu do Vrdů. Trenér vědom si posledního místa Vrdů v tabulce, povolal i méně "zkušeného" hráče Ondru Henricha a doplnil tak  čtyřku méně "fotbalových" hráčů, kterým pak dával větší herní příležitost než obvykle. .  Hned ve třetí minutě prostrčil nahrávku před bránu Neubauer a Novák otevřel skóre zápasu. 0:1 . Poté se v chumlu před bránou soupeře nejlépe zorientoval Neubauer a zvýšil na 0:2. V šesté minutě přes Haláka a Dostála nečekaně prošel hráčVrdů a pěknou střelou vystřelil, ale brankář Vágner dobře kryl. Ihned se míče zmocnil Neubauer a po levé straně zatáhl až do brány. 0:3. V deváté minutě první třetiny po odraženém balonu v polovině hřiště unikl Holub a střelou po zemi zavěsil. 0:4 . Začátkem druhé třetiny kopal soupeř po faulu trestný kop, který neomylně zúročil. 1:4. Pak přišla tříminutovka Neubauera a Nováka 1:5. Novák na 1:6. A pak nejhezčí akce zápasu , kdy jsme se přesnými nahrávkami dostali před soupeřovu svatyni, kde Neubauer krásně našel Nováka a ten doklepl do sítě. 1:7 . V závěru druhé třetiny Vrdy snížili na 2:7 . Třetí třetina již byla plně pod kontrolou Viktorky. Během jedné minuty zavěsil dva góly Neubauer. 2:8 . 2:9 . A to samé překopíroval Novák. 2:10 . 2:11. V závěru ještě zavěsil střelou z dálky Dostál. Výsledek: 2:12

Sestava: Vágner- Dostál, Halák, Neubauer, Novák, Klér, Holub, Kulhánek, Henrich .

Branky: Dostál 1x , Holub 1x, Novák 4x , Neubauer 6x .