Viktorka dvakrát vyrovnala a veze bod z Malešova

Malešov - V pátek v podvečer se v Malešově odehrála předehrávka 4. kola OP, kam tam doraila Viktoria Sedlec.

Malešov - Sedlec 2:2 (1:1)

V prvním poločase oba soupeři předváděli útočný fotbal, ve které se hra přelévala z jedné strany na druhou. Diváci viděli na hřišti plno osobních soubojů. Úvod sice patřil Malešovu, který držel míč na svých kopačkách, ale šanci si nevytvoříl. Naopak byla to Viktorka, která si vytvořila gólovou příležitost. V 15. min. Papoušek uvolnil na levé straně útočníka Hvězdu, ten centrem našel ve vápně nabíhajícího útočníka Svobodu, který hlavičkoval jen do ochranné sítě za brankou Malešova. Následně se potvrdilo pravidlo nedáš, dostaneš. V 17.min. Malešov se dostal do vedení, když udeřil z proti útoku, když Škopkův centr z pravé strany vyrazil brankář Vojta jen na kopačky volného Vojty, který měl snadnou práci - 1:0. Po půlhodině hry Svoboda tentokrát centroval přesně na Hvězdu, který v náběhu přestřelil branku. Na konec se Viktorce podařilo vyrovnat do poločasu. Ve 42 min Papoušek poslal po autovém vhazování vysoký míč do vápna, kde se v souboji o míč srazil Pavlík s domácím obráncem, pro odražený balón si doběhl Poul  a ránou k pravé tyči vyrovnal na - 1:1.

Ve druhém dějství přibylo vice osobnich soubojů  a oba týmy špíše nakopávali balény z obran do útoku. Byli to malešovstí fotbalisté kteří si po přestávce vytvořili šance. Viktroka kolem 55 minuty přežila pasáž 3 gólových šancí během 5ti minut, když se postupně za obranu Viktorky dostal Frajlach, Vojta i Škrobák. V 64. min. Malešov se už Maleošov radoval, když ve skrumáži v pokutovém území se hlavou prosadil záložník M. Frejlach a překonal gólmana Vágnera - 2:1. Viktorka na inkasovanou branku rychle odpověděla. V 70. min. středopolař Papoušek zachytil špatnou rozehrávku gólmana Hromádky a vysunul volného Hvězdu do brejku. Ten místo sprinterskýho souboje volil střelbu z dálky a lobem z 25 metrů přehodil gólmana Hromádku - 2:2.
V samém závěru zápasu oba soupeři mohli rozhodnout o výsledku. Nejprve v 91.min. kdy se Škopek uvolnil na pravé straně a nahrál na přední tyč, Špírkovi, ale ten v plném náběhu z malého vápna překopnul branku Sedlic . O minutu později pro změnu na druhé straně byl faulován M.Hájek před velkým vápnem a z trestnému kopu se postavil středopolař Papoušek, ale jeho přízemní rána letěla těsně vedle levé týče malešovské branky.

Branky: 17. Vojta, 64. M. Frejlach - 43. J. Poul, 71. Hvězda
Rozhodčí: Kindl - Nejedlo, Šestořád
ŽK: M. Frejlach, M. Poklop, Basl - Pohanka, Krupička
Diváků: 268
Malešov: P. Hromádka - M. Frejlach, Škopek (76. Špírek ml.), Vojta, R. Zoufalý (55. T. Čížek), M. Barenčík (55. Kvíčala), Pudil (76. F. Kalfiřt), Škrobák, M. Poklop, Krásenský, Basl (55. Fuksa)
Sedlec: Vágner - J. Poul, Brabec, Kolda, Kožnar, Pavlík (67. Záleský), Pohanka, Papoušek, M. Hájek (90.+2 Ďoubal), Svoboda (79. Krupička), Hvězda (88. D. Košátko)