Rataje odjely k Sázavě s debaklem

Viktorka začala náporem a ten přinesl ovoce. Nejprve Stolínův centr uklidil hlavou k tyči Ďoubal, aby ho v zápětí napodobil po centru Nováka Vrba. Jenže pak domácí místo využití dalších příležitostí, když zejména ta Gonova volala po gólu,  dostali hosty do hry.

.

Po trestném kopu Jelínka využil nedůrazu domácích Beneš a po jasném průběhu tak šla Viktorka do kabin jen s hubeným vedením. Jenže druhý poločas to byla jiná káva, Viktorka zjednodušila hru a hned po pár minutách vrátil dvougólové vedení hlavou kanonýr posledních zápasů Kolda.  Když dal po dalším cetru Gono na 4:1, byl s Ratajemi konec a domácí přidali ještě další góly. Ďoubal jejich konto zatížil ještě dalšími 3 góly a jeden přidal Gono.

Branky: Ďoubal 4, Gono 2, Kolda, Vrba- Beneš

Sestava VSB: Bartoníček- Svoboda, Andrašík (Kožnar), Vavřina, M. Poul- Novák (Kolda), D. Košátko, Gono, Vrba- Ďoubal, Stolín (A. Košátko)