Přípravka veze další body z Uhlířských Janovic

K dalšímu mistrovskému zápasu vyjela mladší přípravka do Uhlířských Janovic. Sílu soupeře jsme si uvědomovali a tak trenér nabádal k maximální koncetraci. V první třetině se Viktorka pohybovala v podstatě jen na půlce soupeře.Hned ve čtvrté minutě od rohového praporku nahrával Dostál a Novák bez přípravy zavěsil. 0:1.. O minutu pozdějí byl odpískán faul na našeho hráče. Za střední vzdálosti kopal Klér a přes klubko obránců zavěsil k levé tyči. 0:2 . Hned po rozehrání se míče ujal Neubauer a tradičně po levé straně si doběhl pro svůj první gól tohoto zápasu. 0:3 . V deváté minutě dělovkou neomylně  pálil Dostál. 0:4. Ve dvanácté minutě po rohu Dostála doklepl do soupeřovi branky Kulhánek. 0:5 . Před koncem třetiny ještě krásně zavěsil Neubauer. 0:6. Vše se zdálo jasné, ale ve druhé třetině soupeř úctyhodně "zabral" a nepustil nás do větší vyložené šance z čehož plynulo, že jsme během této šestnáctiminutovky nedali ani jeden gól. Naopak jsme inkasovali po rohovém kopu soupeře. 1:6. Začátek třetí třetiny opět patřil soupeři. Nádhernou střelou z dálky snižoval na 2:6. To byla chvíle pro trenéra, který musel své svěřence poněkud více vyzvat ke koncetraci (dost hlasitě :-) V zápětí se Viktorka chytla a jasně šla za vítěztvím.  Po dlouhé přihrávce Kléra dobře zpracoval Neubauer a z otočky zavěsil. 2:7. Hned o minutu krásně nahrál Neubauer na Nováka a ten zvýšil na 2:8. Poté zazlobil před naší bránou soupeř ale dobrým zákrokem jistil Vágner a odražený míč si vzal Halák a přes celé hřiště si doběhl pro pěkný gól. 2:9. V závěru třetí třetiny nás ještě čekali horké chvilky,ale obrana zapracovala dobře. Konečný výsledek ještě upravoval "střílenou" přihrávkou Neubauer 2:10 a na závěr ještě skóroval Novák. 2:11.

Sestava: Vágner- Dostál, Klér, Halák, Kulhánek, Holub, Neubauer, Novák.

Branky: Kulhánek 1x, Klér 1x, Dostál 1x, Halák 1x, Novák 3x, Neubauer 4x .