Mladší přípravka TJ Viktoria Sedlec - Jiskra Zruč n/Sáz. - v pohodě !

Viktorka pokračuje ve vítězné sérii okresního přeboru mladších přípravek a  hostila aktuálně jedenáctou Jikru Zruč nad Sáz. Od samého počátku zápasu bylo vidět, že si hráči hru užívají. Tlak Viktorky byl od první minuty evidentní. Soupeř přistupoval k osobním soubojům velmi laxně. Již ve třetí minutě centroval Neubauer na Nováka, ten mu přihrávku vrátil a Kuba zavěsil. 1:0. dalších  šest minut se kluci snažili hrát "hezký " fotbal pro oko, Jedna krásná akce střídala druhou.. v osmě minutě po vyvoněné přihrávce Dostála skoval Kulhánek. 2:0. Ale hned v deváté minutě propadli vysmátí obránci Klér s Dostálem, které si krásně  "vychutnal" útočník soupeře a laxním zákrokem Vágnera Jiskra snížila na 2:1. Pak přišla akce na jeden dotek od obránců a Holub střelou pod břevno zvýšil na 3:1. Dále zvyšoval z ostrého úhlu Kulhánek. 4:1. O přestávce panovala pohoda, trenér neobvykle klidným hlesem rozdával užitečné rady. :-) . Začátek druhé třetiny patřil Kubovi Neubauerovi. Jeho tradiční tři kličky a pak přihrávka na Nováka,který se nemýlíl. 5:1.  Pak následovala trochu kuriozní situace. Na rohový kop poslal trenér Ondru Kléra , tomu slušně sedla střela na brankáře, který míč neudržel a neštastně si míč tečoval do své brány. 6:1. To už ale soupeř propadal téměř ve všech soubojích. Což ihned strestal Novák. 7:1. Následně se "rozohnil" i Maty Dostál a po dvou kličkách krásně zavěsil. 8:1 . A pak ještě na 9:1. Hezké akce se tentokrát rodili i ve dvojici Neubauer- Holub, což se potvrdilo ke konci druhé třetiny, kdy Neubauer krásně servíroval před bránu právě na Adama Holuba a ten se opět nemýlil. 10:1 . Kuba si ale také chtěl ještě zavěsit a povedlo se mu to po velkém závaru před soupeřovou brankou, kdy si důsledně a pylně vybojoval míč a doklepl za záda velmi se znažícího brankáře Jiskry Zruč. 11.1.  Třetí třetina se hrála opravdu pro oko.  Tréninkové nacviky přihrávek  trenéra se přenesly na hřiště. Přihrávky z leva do prava a zpět si kluci užívali a byla cítit pohoda. Branky již moc nepadaly, ale uvolněná hra působila radost fandícím divákům, trenérům, ale i samotným hráčům. Dobrou přihrávku připravil pro Holuba i brankář Vágner, který Adama našel úplně osamoceného a ten si doběhl pro svůj třetí gól v zápasu. 12:1 . Na konečných 13:1 zakončoval Patrik Novák. 13:1 .  VI Sedlec- Jikra Zruč n / Sáz. 13:1 .

Sestava: Dostál, Halák, Neubauer, Novák, Klér, Kulhánek, Holub

branky: Holub 3x , Novák 3x , Neubauer 2x , Kulhánek 2x , Dostál 2x , Klér 1x

Po zápase gratulovali hráči trenérovi k jeho narozeninám a předali mu "kapalný léčivý" dárek :-)