TJ Viktoria Sedlec

Oficiální stránky klubu

Mladší přípravka si veze tři body z Ratají nad Sázavou

Přeložený zápas se odehrál 3.11. v podstatně lepším počasí a na kvalitnějším povrchu hřiště. Trenérovi trochu dělala starosti marodka a nepřítomnost hráčů Holuba a Kulhánka,ale jak se později ukázalo naši hráči měli sil na rozdávání. :-) První 4 minuty zápasu byly takzvaně "seznamovací" Hráči obou mužstev se vzájemně oťukávali a bylo vidět určitou obavu jeden z druhého... . Viktorka se ale záhy chytla po autovém vhazování na polovině soupeře a Neubauer otevřel skóre na 0:1. O dvě minuty později Halák vybojoval roh, kterého se ujal kapitán Dostál , ten přesně našel Nováka a ten z voleje zavěsil. 0:2. Pak se Kuba Neubauer prodral třemi hráči soupeře a střelou - nestřelou po chybě golmana zvýšil na 0:3. To už se blížil konec první třetiny a to si ani brankář Viktorky nesáhl na balon.Což vzápětí učinil když lovil míč ze svojí brány, kdy soupeř vybojoval míč po našem rohu, (hráč s číslem 2 -nejlepší z týmu Ratají) a přes celé hřiště volným prostorem doběhl k naší bráně a neomylně zavěsil k tyči. 1:3. To zřejmě pozvedlo dvojici Novák-Neubauer,kteří hned po rozehrávce dotáhli akci ke gólu. Novák na 1:4. Přestávkový program byl velice uvolněný a pověstný trenérův "fén" se tentokrát nekonal. :-) Druhou třetinu si Viktorka opět otevřela krásnou akcí kdy Novák přesně nahrával Neubaerovi a ten zakončoval pod padajícího brankáře. 1:5 . Pak přišel dlouhý aut Kléra do pokutového území soupeře kde našel Matyho Dostála a ten ránou která mu "sedla" nádherně zakončil 1:6. Poté se zrodila zajímavá akce u rohového praporku kdy se Klér silou na pětkrát snažil prostřelit soupeře, vybojoval však "jenom" roh, ke kterému se okamžitě hrnul :-)  a našel volně nabíhajícího Nováka a ten zavěsil. 1:7. Pak ještě stačil Klér zmařit tutovou akci kdy se krásně uvolnil a sám před bránou netrefil prázdnou bránu. :-) V ochozech to zahučelo. :-) . Hezká akce následovala hned poté kdy Novák, snad patičkou připravil krásný balon pro Dostála a ten neomylně dělovkou skóroval. 1:8. Těsně před přestávkou se Maty Dostál ještě vyznamenal krásnou , přesnou přihrávkou (však se také pilovaly celý trénink)  na Neubauera a ten z voleje zavěsil. 1:9.   Třetí třetina již byla ve znamení Viktorky. Brankář Vágner si v poklidu mrznul v bráně :-) a kluci se začali snažit hrát "pro oko". Opravdu zajištěná obrana rozehrávala balony na Nováka a Neubauera a ti skórovali. Nejprve  Neubauer , 1:10 a následně Novák . 1:11 . Ke konci zápasu se pěkně ve středu hřiště uvolnil Honza Halák a sám po levé straně doběhl k brance soupeře, podíval se a k tyči zasunul na konečných 1:12.  Rataje n / Sáz. : Vi Sedlec 1:12

Sestava: Vágner - Dostál Halák, Klér, Neubauer, Novák

branky: Neubauer 5x , Novák 4x, Dostál 2x, Halák 1x .