Mladší přípravka se s podzimem loučí vítězně

Poslední zápas podzimu si Viktorka odehrála s Církvicí. Od začátku bylo patrné, že jsme narazili na dobrého soupeře. Celý zápas se hrál nahoru, dolu a bojovalo se o každý míč na obou stranách. Několik střel vyslali na brankáře Církvice Neubauer s Novákem, ale ten jistými zákroky vše kryl.  .

Až přišel rohový kop Dostála a nacvičenou standartku zúročil Novák. 1:0 . To bylo ale v první třetině vše. Soupeř byl dobrý v obraně a těžko jsme se dostávali na dostřel soupeřovi branky a když, tak brankář kryl. Druhá třetina začala šťastně, kdy hned po rozehrávce skóroval Novák. 2:0. Urputné souboje si vyžádali několik faulů a následné přímé volné kopy. Na jeden z nich se hlásil brankář Církvice a po důsledném clonění hráčů Církvice před brankářem Vágnerem jsme vedli už jen 2:1. Ta samá situace se opakovala o dvě minuty později a bylo to 2:2. V přestávce před třetí třetinou musel své svěřence trenér trochu více "namotivovat". Zápas byl velmi vyrovnaný a bylo jasné, že kdo vstřelí gól, ten vyhraje. Třetí třetina byla velmi bojovná na obou stranách,ale branky nepadaly. Až 4 minuty před koncem zápasu si Honza Halák vytáhl míč z chumlu ve středu hřiště, po levé straně zatáhl a zavěsil do soupeřovi branky. 3:2. Pak už jsme si vítěztví pohlídali. Vi Sedlec : Církvice  3:2

sestava: Vágner- Dostál, Halák, Klér, Kulhánek, Neubauer, Novák.

branky: Novák 2x , Halák 1x