Hvězda z pokutového kopu vyřadil obhájce Malešov a poslal Viktorku do finále !

 

Malešov – Ve středu na Prvního máje bylo na programu semifinále Poháru OFS KH.  Obhájce poháru OFS KH SK Malešov přivítali doma ve sportovním areálu Josefa Klečáka mužstvo TJ Viktorii Sedlec.

Luboši Votavovi chyběli tito hráči: Tvrdý, Jelínek, Spáčil, Pavlík, Ivičič a bratři Pavel a Petr Mrštíkové.

 

SK Sokol Malešov – TJ Viktoria Sedlec  0:0 3:4 na pk.

 

.

 

Již v 10. min. obrana Viktorky hasila požár před vlastní bránou. Obránce Kožnar odvrátil míč do bezpečí před dobíhajícím útočníkem Klečákem, který se velkého vápna snažil překonat vybíhajícího gólmana Vokouna. Na rozdíl od minulého zápasu střed hříště zůstával volný. Ale ani jeden ze soupeřů toho nedokázal využít ve svůj prospěch. V prvním poločase Viktorka měla více ze hry. Až 25. min. jsi Viktorka vypracovala šanci.  Po Hvězdově zpětné přihrávce do druhé vlny se do zakončení z velkého vápna dostal Pospíšil, ale brankář Táborský jeho tvrdou ránu robinzonádou vyrazil na roh. Pozadu se střelbou z dálky nebyla ani naše obrana. V 35. min po Volencově rohu se před vápnem k odraženému míči dostal Vavřina, ale jeho pokus skončil v ochranné síti za brankou Malešova.  Fotbalisté Malešova dali osobě vědět až v závěru prvního poločasu. Ve 41. min po rohovém kopu Rejtárka z pravé strany se ve vápně uvolnil obránce Krásenský a v záklonu hlavičkoval také nad branku.

 

Ve druhém dějství Malešov vyrovnal hru a vypracoval jsi gólové šance. Po hodině hry dal osobě vědět dvakrát útočník Klečák. Nejprve v 63. min. Klečákovu přízemní střelu z hranice vápna brankář Vokoun reflexivně vytěsnil nohou na roh. O tři minuty později se před vápnem opět objevil Klečák a technickou střelou protáhnul gólmana Vokouna, který robinzonádou vyškrábl jeho střelu na rohový kop. V 78. min. Vavřina vystřelil ze střední vzdálenosti, ovšem jeho střelu brankář Táborský s přehledem kryl. V samém závěru zápasu chtěli obě mužstva strhnout vedení na svoji stranu. V 89. min. stoper Zdychynec poslal kolmici za obranu Malešova na nabíhajícího Pospíšila, ten však z velkého vápna gólmana Taborského nepřekonal, protože jeho pokus vyrazil na roh.  

 

SK Sokol Malešov – TJ Viktoria Sedlec  0:0 3:4 na pk.

 

Rozhodčí: Martin Semirád

Pokutové kopy:

SK Sokol Malešov:  proměnili Klečák, Rejtárek, Menšík

Nedali: Poklop, Horyna

TJ Viktoria Sedlec: proměnili Zdychynec, Gono, Pospíšil, Hvězda

Nedal : Kolda

SK Malešov - Táborský, Barančík, Krásenský, Poklop, Koubek (87. Vokoun ), Žídek (46. Menšík), M. Rejtárek, Zoufalý, Kalfiřt - Klečák, Nekola (46. Horyna) 

TJ Viktoria Sedlec  - Šilhán - Kořínek (46. Kolda), Kožnar Zdychynec, Vavřina, Volenec Ďoubal (57. Vrba), Gono, Hvězda – Stolín( 70. Šilhán) Pospíšil