Kaňk
– Finále Okresnifotbal.cz Superpoháru se na Kaňku v neděli v podvečer nedohrálo. Ve 25. minutě utkání musel rozhodčí Lubomír Ledvina zápas ukončit kvůli nepříznivým povětrnostním podmínkám. Na hřiště létaly větvě, slunečníky i párty stany.  ...

.

Sedlec – Kutná Hora B 1:0, utkání přerušeno ve 25. minutě

Skóre zápasu otevřel v 17. minutě povedenou ranou z trestného kopu sedlecký Martin Volenec, jenže za necelých osm minut muselo být utkání přerušeno. Oba týmy ještě chvíli čekaly, zda se počasí neumoudří, ale nakonec se dohodly na dohrání utkání ve středu 14. srpna od 18 hodin na Kaňku. Začínat se bude tam, kde se skončilo. Tedy ve 25. minutě za stavu 1:0 pro Sedlec.

Branky: 17. Volonec
Rozhodčí: Ledvina – Mojžíš, Mucha
Diváci: 190
Sedlec: Vokoun – Svoboda, Pavlík, Kožnar, J. Poul – Hvězda, Vrba, Spáčil, Hejný – Volenec, Vavřina   Trenér Luboš Votava
Kutná Hora B: Procházka – O. Nedvěd (7. Černý), F. Nedvěd, Kratochvíl, T. Pospíšil – Hačka, Lebeda, Král, Hulman – F. Černohlávek, Vodička     Trenér Pavel Dvořák.