TJ Viktoria Sedlec

Oficiální stránky klubu

Sedlecká rezerva nestačila Suchdol B

Suchdol – Ve 3. kole III. třídy v neděli odpoledne opět na sebe narazily rezervy Sokol Družba B – VSB. V minulém kole osmá VS B v deseti lidech doma vyválčila první podzimní výhru, když doma porazila Tupadly B 2:1. Naopak dvanáctý Suchdol B po porážkách od Zruče nad Sázavou 3:4 a od Kluků 0:1 stále čekal na podzimní výhru.

Sokol Družba Suchdol B – Viktoria Sedlec B 3:1 (2:0) .

Úvod zápasu byl vyrovnaný, protože obě mužstva hrála útočný fotbal. V 6. min. se po Svobodově rohu z pravé strany se k hlavičce na malém vápně nedostal Ďoubal, protože jeho centr stáhnul ze vzduchu brankář Procházka. V 15. min. po rohovém kopu záložníka Jakubů se ve vápně prosadil do zakončení Schwarz ml, ovšem z vápna přestřelil sedleckou bránu. Jenže o deset minut později se bohužel ve prospěch Suchdola měnilo skóre. Ve 25. min. záložník Beneš se z velkého vápna se napřáhnul poté, co dostal dostatek prostoru před vápnem a jeho střela skončila v levém dolním růžku sedlecké branky - 1:0  Suchdol poté převzal otěže zápasu a diktoval tempo hry. Po půlhodině hry se do šance z vápna dostal útočník Střihavka, ale technickou střelou minul těsně levou šibenici Bartoníčkovy branky. Ve 33. min. před sedleckou brankou bylo velké horko poté, co záložník Siřínek pronikl do vápna a obešel jsi gólmana Bartoníčka, jenže Siřínkovu zpětnou přihrávku dvojice Schwarz ml. - Střihavka na malém vápně nevyužila, protože obránce Kožnar odkopl míč do bezpečí. O minutu později gólman Bartoníček robinzonádou vyrazil Siřínkovu ránu z velkého vápna. Viktorka bohužel ještě do poločasu inkasovala. Ve 36. min. záložník Jakubů jsi zaběhl za obranu Sedlic a z levé strany ke vzdálené tyči upravil na 2:0.

Hned zkraje druhého dějství mohla Viktorka snížit. Ve 46. min. po Ďoubalově centru z levé strany se málem k zakončení na malém dostal střídající M. Němec, ale jeho centr ve skluzu nezasáhl. V 50. min. útočník Schwarz ml se prosadil sice na levé straně, ale z vápna netrefil odkrytou bránu, protože jeho střela letěla těsně vedle pravé tyče Bartoníčkovy branky. V 66. min. Suchdol B byl hodně blízko ke vstřelené brance, když po rohovém kopu Jakubů se na malém vápně uvolnil střídající Bášti, ale z malého vápna trestuhodně překopnul sedleckou branku. O minutu později se pro změnu na druhé straně se zapotil brankář Procházka, když Svobodovu ránu ze střední vzdálenosti vytěsnil na roh. Viktorka se na konec gólu dočkala. V 72. min. po přízemním centru Ďoubala z pravé strany se ve vápně do zakončení dostal střídající L. Jiráň poté, co využil zaváhání soupeřovy obrany a střelou po zemi snížil na -  2:1 Viktorka se radovala vstřelené branky krátce, protože gól padnul i na druhé straně. V 76. min. záložník Beneš dal svojí druhou branku zápasu, když dostal opět prostor před velkým vápnem a ranou k levé tyči zvýšil na 3:1. Ovšem to nemusela být poslední branka zápasu v dresu Suchdola B. O minutu později po rohovém kopu Jakubů z levé strany se ve vápně prosadil k hlavičce Siřínek, ale brankář Bartoníček jeho hlavičku famózním zákrokem na brankové čáře s přehledem kryl. V samém závěru záložník Siřínek mohl zvýšit své vedení ve prospěch Suchdola, ale z velkého vápna netrefil branku. Suchdol B získal první tři podzimní body do tabulky III. třídy, když zaslouženě porazil doma VSB 3:1.

Sokol Družba Suchdol B – Viktoria Sedlec B 3:1 (2:0)