Sedlecká Viktorka neměla s Církvicí slitování, smetla jí už v prvním poločase

Církvice - Posledním semifinalistou poháru OFS Kutná Hora se podle očekávání stali fotbalisté Viktorie Sedlec. Nejlepší tým loňského ročníku okresního přeboru souboj se soupeřem ze IV. třídy rozhodl už v první čtvrthodině.
Církvice - Sedlec 2:9 (2:8) .

Domácí začali s hodně naivně otevřenou obranou, což fotbalovější soupeř od první minuty nekompromisně trestal: Po Hvězdově centru Gono propálil gólmana hlavičkou, Pospíšil téměř z nulového úhlu upravil na 0:2 a vzápětí po Spáčilově kolmici středem obrany zvýšil už na 0:3. Gólovou smršť z úvodu zápasu zakončil Gono a Pospíšil, který potrestal nedorozumění Hrušky s Malyjurkem a ve 14. min. nebylo o vítězi pochyb - 0:5.

Nepříjemnost hosty potkala v 15. min.: Po nezaviněném souboji s J. Volencem Nikola Kožnar opustil hřiště na nosítkách s poraněným kolenem. Hosté potom na chvíli vypadli z tempa a ve 25. min. Dušek potrestal jejich ztrátu míče a pokazil tak Vokounovi nulu - 1:5. Do přestávky diváci ale viděli ještě čtyři branky: Ve 30. min. Vavřina tvrdou ranou zpoza vápna orazítkoval tyč a Vrba hlavou doklepl balón do sítě - 1:6, o pár vteřin později Pospíšil upravil už na 1:7. Ve 34. min. po Novákově přihrávce Hurt procedil míč od tyče do sedlecké sítě, aby ve 39. min. Gono upravil na poločasových 2:8.

Po přestávce sice M. Volenec krásným gólem po křižném pasu Hvězdu zvýšil na 2:9, ale více gólů přes šance na obou stranách nepadlo. Jakoby se hráči sedlecké Viktorky chtěli vyhnout platby prémie do společné kasy za desátou vstřelenou branku...

Branky: 25. Dušek, 34. Hurt - 4., 12., 39. Gono, 6., 7., 14., 31. Pospíšil, 30. Vrba
Rozhodčí: Václav Pudil
Církvice: Malyjurek - Slabihoud, T. Hruška, Jirout, L. Vraný - Dušek, J. Volenec, Petr Novák, D. Vraný, Hurt - Rajdl (46. Křížek). Trenér Vraný
Sedlec: Vokoun - D. Pavlík, Kožnar (23. D. Košátko), Zdychynec, Vavřina - M. Volenec, Jak. Spáčil (51. A. Košátko), Vrba, Hvězda - Pospíšil, Gono. Trenér Votava.