Záboří si ze Sedlic odvezlo šest gólů

Sedlec - Rezerva Viktorie potřebovala nutně bodovat, jelikož se po 8.kole III.třídy nacházela na dně tabulky.
Viktorie Sedlec B - Záboří nad Labem 6:0 (3:0) .

Po nezajímavém úvodu zápasu se nečekaně prosadil v 7.minutě Dan Košátko, když jeho centr z levé strany nečekaně zapadl za záda hostujícího brankaře - 1:0 . V 15.minutě zápasu po rychlé kombinaci na středu hřiště vyslal Košátko do protiútoku útočníka Gona a ten se v souboji s brankařem nemýlil - 2:0. Ve 30. minutě našel Vavřina křižnou přihrávkou na hranici vápna Gona, který opět překonal hostujícího brankaře.

Hned v úvodu druhého poločasu přidal čtvrtou branku střídajíci Hvězda, který "dělovkou" z malého vápna nedal hostujícímu brankaři žádnou šanci. V 70. minutě se prosadil útočník Jelínek a hned nato se po kombinaci na levé straně a následé přesné přihrávce Hvězdy dostal do zakončení Gono, který završil hattrick - 6:0.

Sedlec B: Bartoníček - M.Poul, Ďoubal, J.Poul (65.Svoboda), Vavřina - Vrba (45. Hvězda),Tvrdý (45. Kolda), Spáčil, Košátko (65.Bláha), - Gono, Stolín (45. Jelínek)  Trenéři: Ullman, Vopatřil
Branky: 3x Gono, Hvězda, Jelínek, Košátko