Útočník Cimr nastřílel hattrick

Kluky -  V neděli odpoledne na svém hřišti Kluky přivítaly TJ Viktorii Sedlec B. V minulém kole třetí VSB s 10 body porazila doma Rataje nad Sázavou 4:1, naopak deváté SK Kluky s 5 body prohrály v Horkách 0:2.

SK Kluky – TJ Viktorii Sedlec B. 3:4 (0:2)

 

.

 Úvod zápasu patřil domácímu týmu Kluky. Již v 9. min. obránce Siváček z trestného kopu z pravé strany ohrozil branku Sedlce, ale gólman Vokoun byl proti a jeho pokus vyrazil roh. O dvě minuty později ze stejného místa opět rozehrál Siváček standardní situaci, ale tentokrát trefil jen stojící zeď. V prvním poločase Kluky sice držely míč na svých kopačkách a kontrolovaly hru, ale byla to Viktorka, která stříla branky. V 15. min. útočník Cimr se před vápnem uvolnil přes obránce a nártem napálil míč k bližší tyči a překonal tak poprvé gólmana Korejtka  - 0:1 O deset minut později po rohovém kopu Hvězdy se ve vápně hlavou prosadil opět Cimr, ale brankář Korejtko zlikvidoval jeho hlavičku na brankové čáře. V 35. min. Viktoria Sedlec B se dostala do dvougólového náskoku, když útočník Stolín dlouhým autem oslovil nabíhajícího Hvězdu, který z levé strany přízemním centrem našel ve vápně útočníka Cimra a ten podruhé v zápase překonal gólman Korejtka. - 0:2, což byl také poločasový výsledek zápasu.

 

Hned pozměně stran VSB mohla zvýšit náskok, když v 54. min. útočník Cimr vystřelil ze střední vzdálenosti, ale gólman Korejtko tentokrát byl připraven a jeho ránu vyrazil do stran. Jenže gól padnul na druhé straně. Již v prvním dějství se VSB přesvědčila o tom, že mužstvo Kluky jsou hodně nebezpečný při standardních situacích.  V 55. min. po Dvořákově rohu z pravé strany se na přední tyči uvolnil osamocený Siváček a hlavou snížil na - 1:261. min. po Mojžíšově trestném kopu z pravé strany se na zadní tyči na malém vápně prosadil záložník J. Šrámek a vyrovnal na 2:2. Tým Kluky vyrovnaly skóre během šesti minut. O pár minut později se na světelné tabuli opět měnilo skóre.  V 66. min. záložník Culek před velkým vápnem přes dva protihráče šajtlí přihrál do volného prostoru Cimrovi a ten bez přípravy pohotovou bombou propálil brankáře Korejtka – 2:3 Dalibor Cimr svým hattrickem otočil zápas ve prospěch Viktorky. V 76. min. sedlecká reserva vstřelila další branku, když na levé straně Cimr uvolnil Hvězdu, který přihrál do pokutového území, kam si naběhnul záložník Culek a chladnokrevně do prázdné branky zvýšil na - 2:4 Ovšem to nebyla poslední branka zápasu, protože závěr zápasu patřil Klukům. V 81. brankář Vokoun neudržel J. Šrámkovu bombu ze střední vzdálenosti v náruči, ale naštěstí jeho střelu ve vzduchu vyrazit na roh než stačila zapadnout za jeho zády.  V 90. min. Kluky snížily poté, co se střídající Mojžíš parádně trefil, když 25 metrů vymetl všechny pavučinky v pravém rohu branky Vokouna – 3:4 V nastaveném čase VSB mohla inkasovat, když  po rohovém kopu Mojžíše z malého vápna na přední tyči netrefil bránu útočník Milan Šrámek. Viktoria Sedlec B porazila Kluky 4:3.

 

 

SK Kluky – TJ Viktoria Sedlec B. 3:4 (0:2)

Branky: 55. Siváček, 61. J. Šrámek, 90. Mojžíš – 15. 35. 66. Cimr, 76. Culek

SK Kluky: Korejtko – Kadlec, Siváček, Pišta, Dvořák  - Mojžíš, Navrátil (40. Ozstatný), Brejša (55. Balasz), J. Šrámek -  M. Šrámek, Brotánek (77. Havránek)

TJ Viktoria Sedlec: Vokoun – Svoboda, Pavlík, Gono, D. Košátko – Hvězda (85. Ullman), Spáčil ( 82. A. Košátko, Ďoubal, Culek ( 79. Novák) – Stolín (45. Bouma), Cimr