Další výhra posunula B-tým na druhé místo III. třídy

Sedlec - Po sobotní výhře A-týmu nad Paběnicemi se v neděli konala odveta v podobě B-týmů.

Viktoria Sedlec B - Paběnice B 2:1 (2:0)

.

První poločas byl v režiji domácích a všechny góly padly ze standartních situacích. První gól vstřelil zhruba ve 20. minutě z přímého kopu Ivičič, přesnou střelou do pravého rohu branky - 1:0.  Vedení do poločasu navýšil Cimr, který po rohovém kopu mířil přesně hlavou - 2:0
 Po přestávce se role obrátili a většinu času měli míč na kopačkách hostující hráči, kteří se ale dostávali jen k velkému vápnu, kde většina jejich akcí skončila. Gólu se dočkali až v 80. minutě po rohovém kopu. Centr na přední tyč prodloužil hostující hráč na osamoceného Vaška ten pohodlně na druhé straně branky doklepl hlavou míč do brány - 2:1.  Hosté už se do žádné další šance nedostali a tak si Viktorka pohlídala těsné vítězství, které ji posunulo na druhé místo III. třídy.

Viktoria Sedlec: Vokoun - Hyka, J.Poul, Ďoubal, Ivičič - M.Poul (55. Pacák), Tvrdý, Košátko (65.Bouma), Culek (65. Dostál), - Cimr, Stolín (80. A.košátko)
Góly: Ivičič, Cimr - Vašek