B tým z prohraného zápasu vybojoval remízu

Sedlec – V dalším kole III. třidy se střeli sousedi v tabulce TJ Viktoria Sedlec B a TJ Slovan Horky. V minulém zápase druhá VSB 36 body doma porazila Kluky v poměru 3:2, naopak čtvrté Horky s 33 body doma prohrály s Tupadly 3:1.

TJ Viktoria Sedlec B a TJ Slovan Horky 2:2(0:0) 4:5 pk 

 

.

 

 

V prvním poločase na obou stranách dominovaly obrany, takže se diváci moc gólových příležitostí neviděli.  Obě mužstva převážně střílela ze střední vzdálenosti, ale jejich střely postrádaly, buď razanci nebo přesnost v zakončení.  V 31. min. útočník Stolín narazil balón před vápnem Gonovi, ten sice pohotově vystřelil, ale jeho pokus skončil vedle Maxovy brány. Podobně na tom byl se zakončením i útočník Cimr, když unikl po levé straně, ale z velkého vápna též zakončil vedle branky hostů. V samém závěru prvního dějství Viktorka mohla vsítit gól do šatny. V 44. min. po Boumově rohu se ve vápně prosadil stoper Ďoubal, ale hlavičkoval jen do ochranné sítě za brankou hostů.

 

Až po změně stran oba týmy začaly střílet góly. Všechny vstřelené branky padly v poslední čtvrthodině zápasu, takže kdo neodešel z utkání, dočkal dramatického konce. Skóre zápasu otevřeli hosté. V 74. min. záložník Trekoval na levé straně skluzem přihrál před vápno, kam si do volného prostoru naběhl útočník Pilař a prostřelil brankáře Vokouna. – 0:1 V 79. min. světelná tabule ukazovala stav 0:2 poté, co Horky opět udeřily, když Pilař zahrál rohový kop z pravé strany a kapitán Trekoval na zadní tyči hlavou překonal gólmana Vokouna. Inkasované brance nedokázal zabránit ani střídající Karel Martin, který se snažil nůžkami vykopnout míč z brankové čary. Kapitán Ďoubal se poté posunul  z pozice stopera do útoku a byl to on, kdo snížil na 1:2. V 82. min. záložník Košátko z velkého vápna orazítkoval břevno gólmana Maxy a dobíhající Mercedes uklidil odražený balón do odkryté branky.  1:293. min. Gono rozehrál trestný kop, ale jeho pokus skončil ve zdi, ovšem odražený balón se dostal na kopačky Cimrovi a ten technickou střelou po zemi k levé tyči vyrovnal na konečných 2:2.

 

TJ Viktoria Sedlec B a TJ Slovan Horky 2:2(0:0) 4:5 pk

Branky: 82. Ďoubal, 93. Cimr – 74. Pilař, 93. Cimr

Rozhodčí: Pařez

VS B

1. Gono    -  1:0

2. Ďoubal  -  2:1

3. Pacák  -  3:2

4. Culek -  4:3

5. Cimr -   4:4

Horky

1. Trekoval – 1:1

2. Pohořelický – 2:2

3. Beneš – 3:3

4. Kruml – 4:4

5. Oswald – 4:5

TJ Viktoria Sedlec B : Vokoun –  Hyka, Ďoubal, Pavlík, Košátko –  Bouma(46. Dostál), Pacák, Gono, Culek – Cimr, Stolín ( 57. Karel Martin)

TJ Slovan Horky : Maxa – Kruml, Oswald, Pilař, Kodeš Jiří , Miláček, Trekoval, Pohořelický, Wolter (Lukáš Kodeš), Cháma, Beneš