TJ Viktoria Sedlec

Oficiální stránky klubu

Tupadelský kapitán Šveřepa rohodl o výhře

V předposledním kole III. třídy v neděli odpoledne na sebe narazily rezervy Tupadly B a VSB. V minulém kole třetí VS B s 45 body měla volno, protože Žleby se v průběhu sezóny odhlásily ze soutěže, naopak čtvrté Tupadly B 37 body doma rozprášily Kluky 6:0.  

Za TJ Star Tupadly nastoupil bývalý hráč Sedlic Jakub Vavřina. Bratrovražednému souboji nakonec sešlo, protože Jan Vavřina nemohl hrát pro zranění.

TJ Viktoria Sedlec B – TJ Star Tupadly B 1:2 (1:1)

 

.

 

V prvním poločase první půlhodina hry patřila Viktorce, která kombinovala a vytvářela si šance. Již v 9. min. se Viktoria Sedlec B dostala do vedení. Po trestném kopu Ivičiče z pravé strany se ve vápně hlavou na zadní tyči prosadil útočník Stolín- 1:0 Pro změnu Tupadly převážně hrozily střelbou ze střední vzdálenosti, ale jejich pokusy končily mimo branku gólmana Vokouna. Ve 23. min. záložník Závůrka rozehrál standardní situaci z velkého vápna, jenže jeho střela skončila v ochranné síti za brankou Vokouna. O tři minuty později na druhé straně Viktorka mohla zvýšit své vedení, když obránce Ivičič rozehrál na krátko trestný kop a oslovil před vápnem útočníka Stolína, který se uvolnil a z otočky levačkou orazítkoval levou tyčku Liptákovy branky. Další gólová příležitost z pohledu Viktorky nečekala na sebe dlouho čekat. V 31. min. se po centru Ivičiče z pravé strany se do zakončení ve vápně dostal Cimr, ale hlavičkoval vedle Liptákovy brány. Závěr prvního poločasu patřil hostům. Ve 40. min po rohu záložníka Kavánka se ve vápně na pravé straně dostal ke střele Závůrka, ale jeho střelu vytěsnil brankář Vokoun do zámezí. Po následném rohu opět Kavánka se pro změnu ve vápně prosadil Čech, ale jeho pokus z brankové čáry vykopával obránce Pavlík. Na konec Viktorka do poločasu inkasovala, když ve 44. min. Závůrka vybojoval ve středu hřiště balón a následně na hranici vápna mezi dvěma stopery prostrčil míč na záložníka Kavánka, který si položil ve vápně brankáře Vokouna a míč uklidil do prázdné branky.

 

Hned po změně stran v 50. min. gólman Vokoun hasil požár před svojí brankou, když odkopával na hranici vápna míč do bezpečí před dobíhajícím Kavánkem poté, co se z půlky hřiště na pravé straně záložník Kavánek řítil do brejku. Po hodině hry obránce Ďoubal na levé straně přihrávkou uvolnil Hyku, který po zemi oslovil před vápnem Stolína, ten však z otočky vystřelil vedle Liptákovy brány. V 68. min. Ďoubal se prosadil v závaru před tupadelskou brankou, ale jeho střelu levačkou soupeř zablokoval do autu. V 76. min.Voktorka zahrávala před vápnem standardní situaci poté, co byl faulován Hyka, jenže pokus Ivičiče i následná dorážka útočníka Cimra skončila ve zdi. V 83. min. Tupady trestaly ve středu hřiště špatnou rozehrávku gólem, když Cimr rozehrál do zadu, kde se balónu zmocnil kapitán Šveřepa, který se prosadil před vápnem a prostřelil brankáře Vokouna 1:2. V závěru zápasu střídající Vopatřil mohl o výsledku rozhodnout. Nejprve v 89. min. Vopatřil měl před sebou odkrytou branku soupeře, jenže z vápna trefil levou tyčku Liptákovy branky. V nastaveném čase po trestném kopu obránce Pavlíka z levé strany se prosadil ve vápně Vopatřil, ale jeho tečovanou střelu, ovšem nešťastně z brankové čáry vyrazil Cimr.

 

TJ Viktoria Sedlec B – TJ Star Tupadly B 1:2 (1:1)

Rozhodčí Houška

Branky: 9. Stolín – 44. Kavánek, 83. Šveřepa

TJ Viktoria Sedlec B : Vokoun –  D. Košátko, Pavlík,  Ivičič, Poul ©(45. Vrba) Culek (56. Dostál), Pacák, Ullman (45 Ďoubal), Cimr, Stolín(78. Vopatřil ), A. Košátko (45. Hyka)

TJ Star Tupadly B : Lipták – Krajíček, Průcha, Chleborád, Čáp, Čech, Šveřepa © Závůrka, Agh, Kavánek,  Jakub Vavřina ( 75. Krajíček)  

Tabulka III. Tř.

   

Následné utkání:

Vrdy B - VSB                     St 28.9.  16:00
VSA - K.Hora B/Malín   So 1.10.  16:00 
VSB  - Suchdol B            Ne 2.10.  16:00

Odehrané utkání: 

Paběnice - VSA    So  24.9.  5:1 (2:1)
Bratčice - VSB     Ne 25.9.   2:2 (2:1)

Tréninky:
Út + Čt 17:30  Sedlec 

Sportovka pro děti:
Pondělí 17:00 hřiště Sedlec

Výsledky, rozpisy, tabulky ...:

A-tým:  https://souteze.fotbal.cz
B-tým:  https://souteze.fotbal.cz

 

Hráči B týmu

Kecátko

marvel - 23/04/2018 - 10:16

Po další komunikaci s webhostingem ještě některé problémy přetrvávají, např nejde uložit článek - řeším.

marvel - 23/04/2018 - 08:59

Problém byl na straně webhostingu a jeho antiviru, který nám "požíral" stránky. Nyní by mělo být vše funkční. Pokud ne, dejte mi vědět.M.

marvel - 23/04/2018 - 08:58

Ahoj, od minulého týdne se stránku potýkaly s problémy. Nejdříve přestala fungovat ochrana proti spamu - captcha, poté nešlo přidávat články a nakonec stránky vypadly úplně.

d10s - 18/04/2018 - 15:24

JINAK PRO B-TÝM- v sobotu (21/4) se hraje na Klukách od 16:00!!!

d10s - 18/04/2018 - 15:22

Karle čtu článek a Franta je Brabec, a Průša těžko mohl centrovat v 48., když šel o půlce dolu, ale jinak dobrej článek

The shoutbox is unavailable to non-members