První mistrovský zápas VS : FK Čáslav B

V prvním mistrovském utkání Viktorka přivítala na svém hřišti hráče FK Čáslav B. Po vyrovnaném průběhu zápasu nakonec svému soupeři podlehla 2-3.

.

V úvodu prvního poločasu se jevila Viktorka jako lepší tým. Se zajištěnou obranou a pěknými akcemi v útoku se Viktorka právem dostala do vedení 1:0 (Neubauer). Soupeř se ale nevzdal a na začátku druhého poločasu vyrovnal. 1:1. Dalších 10 minut druhého poločasu byly oba týmy velmi podobné herně, avšak po úniku hráče FK Čáslav  prohrávala Viktorka 1:2. V druhé polovině druhého poločasu Viktorka po schrumáži před soupeřovou brankou dotlačila do brány další gól. 2:2 (Neubauer).

Všichni doufali v remízu, ale 2 minuty před koncem,  nepozorností všech hráčů Viktorky soupeř zvýšil na 2:3. (sledovali plačícího spoluhráče za postranní čarou :-) )

Viktoria Sedlec - FK Čáslav B - 2-3

branky za domácí: 2x Neubauer