TJ Viktoria Sedlec

Oficiální stránky klubu

Valná hromada 2015

Vážení, dne 21.11.2015 se uskuteční od 18.00 v restauraci U Lva v Sedlci Valná hromada členů TJ Viktoria Sedlec. Na Valné hromadě musíme schválit nové stanovy spolku, nový výkonný výbor a kontrolní komisi.

.

Navrhujeme na funkce do výkonného výboru tyto členy : Petra Kléra, Jana Ďoubala, Jana Vavřinu, Marcela Poula, Lukáše Dostála a stávající členy Jana Hniličku a Jiřího Vopatřila. Tedy sedmičlenný výkonný výbor. Výběr členů zahrnuje ty členy, o kterých jsme přesvědčeni, že mohou být naší jednotě po všech stránkách prospěšní a užiteční. Pro práci v kontrolní komisi členy oslovíme a seznámíme Vás s návrhem. Valná hromada je nejdůležitějším orgánem našeho spolku, a proto Vás všechny žádáme o účast. Pokud máte nějaké jiné návrhy na členy výkonného výboru, nebo na znění stanov, tak prosím o sdělení. Za výkonný výbor TJ Tajemník Jiří Vopatřil

Tréninky: 

Ne - 17:00  (od 27.5.)
Čt  - 18:00  (od 30.5.)

Přátelák: So 5.6. 17:00 v Církvici

Odehrané utkání

VSA - Kaňk              So  10.10.  0:6 (0:5)
VSB - Miskovice    Ne  11.10.  3:2 (1:1) Pk:4:2  

 

Výsledky, rozpisy, tabulky ...:

A-tým:   https://souteze.fotbal.cz
B-tým:  https://souteze.fotbal.cz