B-tým vybojoval v Miskovicích tři body

Miskovice - Důležité body si odvezla rezerva vikrorie z Miskovic.

Miskovice - Sedlec B  1:2 (0:1)

Parodie na fotbal se odehrála v sobotu na jednom z nejhorších hřišť  okresu - v Miskovicích.
Po neúspěšném dobývání spodní branky Viktorie se na konci prvního poločasu dostal k vyraženému míči Pavel Bříza a ve skluzu dorazil před brankařem přesně pod "víko" - 0:1.

I ve druhém poločase měli Miskovice více šancí, ale většinu z nich pochytal nestárnoucí Ullman. Až v 57.minutě se asi napotřetí odrazil míč k domácímu Březinovy a ten křižnou střelou z malého vápna mířil přesně - 1:1. Zápas rozhodl v 63. minutě z přímého kopu Jan Hyka,když přízemní placírkou kolem zdi uklidilm míč přesně k tyči - 1:2. Po pouhých pěti minutách fauloval Ullman ve vápně, ale zaviněnou penaltu následně chytil. Domácí se znažili vyrovnat a nejbíže k tomu měli v 90. minutě, kdy z přímého kopu nastřelili břevno.

Sestava Viktorie: Ullman - Hyka, J. Poul, Žídek, Kory - M.Poul, Vrba (88. Němec), Ďoubal, D. Košátko (85. A.Košátko) - Jelínek, Andrašík (10. Bříza)
Branky: 57. Březina - 43. Bříza, 63. Hyka