Suchdolská zkušenost nesla ovoce

Posílený tým Sedlce dorazil v neděli k velezkušenému Suchdolskému B-týmu. A hned v první minutě se ujal vedení, když chybu Pipka potrestal střelou z vápna Stolín. Jenže pak převzali otěže zápasu domácí, ale Bartoníčka se jim z velkého tlaku podařit nepodařilo. Udeřit mohlo na druhé straně, ale Ďoubal mířil vedle a Stolínovu střelu vytěsnil Pařez na břevno. Když už se zdálo, že půjdou hosté do šatny s vedením, ztratil míč na půlce Kolda a dlouhého nákopu si míče snad všímal jen Bureš, který poprvé přetlačil Bartoníčka..

Po přestávce udeřilo hned z první vážnější akce, když vyražený míč dorazil Pipek a odčinil tak svoji minelu z prvních minut. Po chvíli bylo srovnáno, když střela Zdychynce se odrazila ke Gonovi, který procedil Pařeze.

Jenže pak nastal zlomový moment, když po nezaviněném střetu s Pokorným viděl asi správně Ďoubal 2. žk, což znamenalo předčasně cestu pod sprchy. Domácí přesilovky využily v 80. minutě, když Bureš podruhé v souboji ve vápně využil svá kila a vstřelil vítězný gól.  Nic na tom nezměnila ani poslední šance Hejného, který vystřelil jen do náruče Pařeze, který si tak vychutnal do dna oslavné chorály svých příznivců.

Branky: Bureš 2, Pipek: Stolín, Gono

Rozhodčí Löwe (OFS Kolín)

Sestava hostí: Bartoníček- Svoboda, Kožnar, Pavlík, Kolda- Košátko, Zdychynec, Vrba, Gono- Stolín, Ďoubal (střídali Novák, Hejný)