V Paběnicích rozhodčí Kocourek v závěru zápasu rozdal čtyři červené karty

V 16. kole okresního přeboru Viktorka jela do Paběnic.

 

TJ Sokol Paběnice – TJ Viktoria Sedlec 4:0 (2:0)

Do zápasu Viktorka nestoupila na hřiště pravou nohou, když ve 13. min. se na pravé straně uvolnil záložník Pašiak, poté, co jsi míč přistrčil do středu hřiště a střelou ze střední vzdálenosti vystřelil. Míč nejprve ve vzduchu zaplaval a následně zatočil ke vzdálené tyči a skončil brance Viktorky. Přestože brankář Sedlic Dostál po té střele skočil, neměl na tuto výstavní umístěnou ránu šanci. – 1:0 V 17. min. záložník Kořínek byl v pokutovém území faulován gólmanem Černovským. Jenže píšťalka sudího Kocourka zůstala němá, proto hra pokračovala dál. To byla nejvážnější šance Viktorky v prvním poločase, jinak Viktorka byla v útoku na prosto jalová. Po půl hodině hry Paběnice udeřily, když se na pravé straně uvolnil záložník Svoboda a centrem našel na hranici vápna osamoceného Blažka, který z voleje bez přípravy prostřelil Dostála – 2:0.

 

Hned zkraje druhého dějství Paběnice vsítily třetí branku, když ve 48. min. Viktorka špatně rozehrála protiútok. Záložník Pašiak ve středu hřiště zachytil míč a podíval se, kde stojí brankář Sedlic Dostál a podruhé střelou ze střední vzdálenosti překonal gólmana Sedlic. Tentokrát sice míč brankář Dostál tečoval konečkami prstů, přesto balón zapadnul do sedlecké sítě. Poprvé za zápas Viktorka ohrozila branku Paběnic až po hodině hry kdy se individuálně po levé straně u volnil Petr Mrštík, jenže jeho střela ze střední vzdálenosti letěla metr nad levou šibenici gólmana Černovského. V 70. min. to pro změnu zkoušel ze střední vzdálenosti střídající záložník Gono, ale jeho pokus také skončil mimo branku Paběnic, kterou střežil gólman Černovský. To bylo vše, co ve druhém dějství Viktorka předvedla v útoku! 91. min. útočník Vlach si zaběhl za obranu Sedlic a z velkého vápna uzavřel na konečných 4:0 pro Paběnice. V nastaveném čase rozhodčí Kocourek rozdal čtyři červené katy hráčům Sedlic. Předčasně do kabin odešli jmen. Jan Hvězda, Jaroslav. Poul, Pavel Mrštík a kapitán Martin Volenec. TJ Viktoria Sedlec zaslouženě prohrála v Paběnicích výsledkem 4:0.

 

Paběnice - Sedlec 4:0 (2:0)
Branky:
 13., 48. Pašiak, 31. Blažek, 90.+1 Jar. Vlach.

Rozhodčí: Lukáš Kocourek. 

ŽK: Sochr, M. Votava - L. Tvrdý, J. Poul. 

ČK: 90.+3 M. Volenec, 90.+1 Pav. Mrštík, 90.+3 J. Poul, 90.+2Hvězda.

Diváků: 70. 

TJ Sokol Paběnice: Černovský - Vetešník, Blažek (85. Jar. Vlach), Záhrobský, Sochr, M. Růžička, Pašiak (81. Jak. Oliva), M. Svoboda, L. Votava (52. D. Mužátko), M. Votava, Čerimi (69. Sedláček).

TJ Viktoria  Sedlec: Dostál - Kožnar (46. Průša), Kubec, Kořínek, L. Tvrdý (55. Gono), M. Volenec, Jan Vavřina (59. Hvězda), Pav. Mrštík, Petr Mrštík, J. Poul, D. Košátko.