Viktorka B porazila Křesetice, lídra III. třídy

V minulém kole se Viktorce B podařilo obrat o body Malín, když zvítězila v penaltovém rozstřelu. S očekáváním proto hráči nastoupili i k dalšímu utkání III. třídy, tentokrát přijely Křesetice, dosavadní lídr tabulky.

TJ Viktoria Sedlec  - Rozvoj Křesetice 1:0 (0:0)

Vstup do zápasu měla jednoznačně lepší Viktorka. Domácí pěkně kombinovali po zemi a drželi se převážně na polovině soupeře. Slibné šance ale bohužel neproměnili. Do konce poločasu držela Viktorka míč na svých kopačkách a soupeře do svého pokutového území nepustila.

V soustředěném výkonu zejména v obrané fázi pokračovala Viktorka i ve druhém poločase. Nejprve si vytvořila slušnou šanci, kdy kolmici přes vápno soupeře neproměnili ve skluzu Vavřina ani Zdychynec. Poté se však domácí dočkali zaslouženého gólu. Vavřina se uvolnil po pravé straně prudkou nahrávkou po zemi našel Zdychynce a ten se v malém vápně nemýlil 1:0.

Závěrečných 20 minut utkání bylo nervózních. Vázla kombinace na obou stranách a především se balony nakopávaly. V závaru před brankou L. Dostála si Křesetice vytvořily jedinou vyloženou šanci zápasu. přízemní střelu však s přehledem kryl Dostál.

Sedlice si výhrou zajistily 3 důležité body a porazila Křesetice stejně jako na podzim. Výhra byla zasloužená zejména díky poctivému pojetí hry a důslednému plnění obranných povinností.

Sestava domácí: Dostál Lukáš, Poul Marcel [K], Kožnar Nikola, Košátko Daniel, Žídek Kamil (46), Vrba Milan (77), Tvrdý Lukáš, Hvězda Jan (46), Vavřina Jan, Jiráň Dominik, Koriťák Pavel (37).

Střídali: Jiráň Robin 37, Zdychynec Zbyněk 46, Češpiva Václav 46, Stolín Petr 77

Sestava hosté: Rajdl Pavel, Veselý Radek (68), Grauer Jakub, Grauer Pavel, Budínek Adam, Jarůněk Michal, Bláha Dušan [K],Franc Pavel, Charvát Jan, Faltýn Jiří

Sřídali: Pokorný Vladimír (68)