Rezerva nadělila v úvodním kole sedm gólů Vlkanči

Sedlec - Úvod nové sezóny začal pro rezervu Viktorky stejným zápasem jako konec minulé, když opět doma přivítala Vlkaneč. Jarní zápas skončil remízou 1:1 a Vlkeneč vyhrál na penalty.

Viktoria Sedlec B - Sokol Vlkaneč 7:0 (5:0)

zzzz

Hned v úvodu utkání se předvedly útočné posily z Horušič, když Karel Malý poslal balón za obranu, ale Filip Tyšer tentokrát mířil sám před brankařem vedle pravé tyče. V 5. minutě vyslal Ďoubal po levé straně D. Jiráně, který si počkal na nabíhající hráče, míč poslal přízemním centrem do vápna, kde z první pálil přesně k pravé tyči Ďoubal - 1:0. Hned poté vyrazil do útoku stoper Kožnar, když se nařažečkou dostal až před brankaře, ale jeho finální přihrávka nebyla přesná. Jenomže odražený míč si ve vápně našel D. Košátko a přesnou střelou mezi nohy brankaře zvýšil na 2:0. Poté se už prosadily nové posily. Ve 22. minutě poslal Košátko hlavičkou míč za obranu, kam si naběhl Malý a jeho střelu/ přihrávku mířící k pravé tyči dorazil do brány Tyšer - 3:0. Ve 28. minutě doběhl ćentr na pravém rohu velkého vápna útočník Tyšer a technickou střelou prostřelil vyběhnutého brankaře - 4:0. Ve 30. minutě vystřídal trenér Vlkanče svého pravého obránce, jelikož každého nesmyslně fauloval jako smyslů zbavený (buď je vylízanej nebo to bylo momentální selhání), rozhodčí Šnábl mu nedokázal dát ani žlotou kartu a velmi vážně hrozilo, že dostane léčbu granátama. Po zklidnění hry se ve 39. minutě prosadila i druhá posila Viktorky Karel Malý. Doběhl si dlouhý míč za obranou Vlkanče, kličkou na střed obehrál obránce a uklidil míč přesně k pravé tyči - 5:0.

Druhý poločas začal v klidném tempu. K první gólové šanci musel Vlkanči pomoct rozhodčí, když odpískal v 59. minutě penaltu po teatrálním pádu Babáka. Tu ovšem výborným zákrokem vychytal Rybák. V 61 minutě mohl Tyšer navýšit vedení, když po levé straně utekl Jiráň, který přesným pasem našel právě Tyšera, ale ten mířil z první vedle levé tyče. V 65. minutě se k přímému kopu za velkým vápnem postavil Ďoubal a technickou střelou pres zeď uklidil míč přesně k levé tyči - 6:0. V 84. minutě Stolín chytře uvolnil Tyšera a přízemní střelou z hranice vápna přidal svůj třetí gól a uzavřel skóre na konečných 7:0

Příští týden hraje A i B-tým v sobotu. A-tým jede do U.Janovic a B-tým do Sázavy. Je potřeba každého hráče.

Branky: 3x Tyšer, 2x Ďoubal, 1x Malý, 1x Košátko