TJ Viktoria Sedlec

Oficiální stránky klubu

Viktoria Sedlec B rozhodla o výhře už v poločase

Sedlec - O víkendu v 5. kole na sebe narazili sousedi v tabulce III. třídy. TJ Viktoria Sedlec B doma přivítala Miskovice. V minulém kole desáta VSB se čtyřmi body dostala v Kácově nakládačku 6:0. Naopak jedenácté Miskovice se čtyřmi body porazili doma Horušice 2:0.

TJ Viktoria Sedlec B - SK FK Miskovice 2:1 (2:1)

Úvod zápasu se především odehrával ve středu hřiště, kde bylo plno osobní soubojů. Oba týmy se snažili hrát kombinační fotbal. Na úvodní branku zápasu si diváci museli počkat až do 28. min, když se po závaru před brankou Sedlic prosadil Podolák – 0:1. Po půl hodině hry se k balónu z velkého vápna dostal ke střele záložník Kožnar, který pohotovou střelou vystřelil, ale jeho pokus skončil v ochranné síti za brankou soupeře. Tady se ještě záložník Kožnar zastřeloval. Ale to už neplatilo v 35. min., když útočník Karel Malý vrátil z pravé strany centrovaný míč do vápna, kde se uvolnil Kožnar a hlavou ke vzdálené tyči vyrovnal na - 1:1. Pak se minutu před koncem ke slovu přihlásil špílmachr Zbyněk Zdychynec, který před velkým vápnem krásným obloučkem přehodil obranu Miskovic, kde stál ve vápně útočník Tyšer, který si balón zpracoval na prsa a střelou po zemi uklidil míč do levého dolního růžku - 2:1.

Ve druhém dějství se obraz hry změnil. Hra se odehrávala ve středu hřiště. Oba soupeři hrozili standardními situacemi ze střední vzdálenosti. V 67. min. útočník Malý zahrál trestný kop z 35 metrů, ale jeho střela letěla metr na břevno gólmana Paraskevaidise. I na druhé straně zahrozily Miskovice, když si na Březinův centr z trestného kopu z pravé strany do vápna naběhl Ondřej Kruliš a střelou na vzdálenou tyč vystřelil na branku Dostála. Na štěstí pro Viktorku jeho pokus letěl těsně vedle pravé tyče Dostálovy branky. V 70. min. Miskovice poprvé zápase zaťukaly na branku soupeře. Gólman Dostál si připsal důležitý zákrok, když z velkého vápna zlikvidoval ránu obránce Chvály. Brankář Dostál na malém vápně vyrazil míč do vzduchu, pak se následně míč odrazil od pravé tyčky a dokutálel se do připravené náruče gólmana Dostála. V samém závěru zápasu Miskovice mohly vyrovnat, když ohrozily svatyni brankáře Dostála. V 86. min. záložník Ondřej Kruliš se uvolnil na malém vápně před brankou Sedlic a pravačkou orazítkoval tyčku brankáře Dostála. K odraženému míči se dostala pohotová obrana Viktorky a míč odkopla do bezpečí. TJ Viktoria Sedlec uhájila vítězství nad Miskovicemi 2:1.


Branky 36. Kožnar, 44. Tyšer – 28 Podolák

Rozhodčí Kracík

 

TJ Viktoria Sedlec B Dostal – Fitzbauer, Bříza, Kubec, Hyka, Ďoubal, Vrba, Malý, Tyšer, Zdychynec, Kožnar střídali Češpiva, Rohan, Volenec, Dražan

 

SK FK Miskovice – Paraskevaidis – Herout, Bachtík.O.Kruliš, Chvála, Krejza, Bartůněk, M. Kruliš Březina, Podolák, Štěpán

 

 

Tabulka III. Tř.

   

Následné utkání:

Vrdy B - VSB     Ne 19.3.  15:00 

Odehrané utkání: 

VS - Kouřim    12.3.  4:3 (2:2)
  

Tréninky: 2023 

Út a Čt 17:00 hřiště

Sportovka pro děti:

Výsledky, rozpisy, tabulky ...:

A-tým:  https://souteze.fotbal.cz
B-tým:  https://souteze.fotbal.cz

 

Hráči B týmu

Kecátko

marvel - 23/04/2018 - 10:16

Po další komunikaci s webhostingem ještě některé problémy přetrvávají, např nejde uložit článek - řeším.

marvel - 23/04/2018 - 08:59

Problém byl na straně webhostingu a jeho antiviru, který nám "požíral" stránky. Nyní by mělo být vše funkční. Pokud ne, dejte mi vědět.M.

marvel - 23/04/2018 - 08:58

Ahoj, od minulého týdne se stránku potýkaly s problémy. Nejdříve přestala fungovat ochrana proti spamu - captcha, poté nešlo přidávat články a nakonec stránky vypadly úplně.

d10s - 18/04/2018 - 15:24

JINAK PRO B-TÝM- v sobotu (21/4) se hraje na Klukách od 16:00!!!

d10s - 18/04/2018 - 15:22

Karle čtu článek a Franta je Brabec, a Průša těžko mohl centrovat v 48., když šel o půlce dolu, ale jinak dobrej článek

The shoutbox is unavailable to non-members