Malešov se dotáhl na Sedlec, na první příčku ztrácí pouhý jeden bod

Sedlec - Okresní přebor pokračoval v sobotu šesti zápasy. Jedním z nich byl souboj druhé Viktorie Sedlec se čtvrtým SK Malešov. 

Sedlec - Malešov 1:2 (1:1) 

tuk

 

Většinu prvního poločasu se hrálo především na sedlecké polovině hřiště, ovšem Malešov některé nadějné náznaky akcí nedokázal ani zakončit. A když ani domácí nevystřelili na branku soupeře, diváci toho moc neviděli. Teprve ve 34. min. Pudilův zákrok na Culka na hranici šestnáctky rozhodčí Vala posoudil jako penaltový a pokutový kop proměnil Pav. Mrštík - 1:0. Hosté dokázali srovnat ještě před přestávkou: Po jednoduchém odkopu z trestného kopu z hloubi vlastní poloviny utekl Škrobák a srovnal na 1:1. Ještě před odchodem do kabin se o vzruch postaral Culek, který byl po druhé žluté kartě po faulu vyloučen.

Druhou půli začali lépe domácí: Už v 52. min. se Kolda protáhl mezi beky, jeho zakončení Hromádka vyrazil, jenže Pav. Mrštík se s odraženým míčem dostal znovu až do  malého vápna, potom ale trefil jen nohy gólmana! V dalších minutách měli více ze hry hosté, kteří rozhodli v 61. min.: Papoušek si navedl míč před šestnáctku a jeho tečovaná střela zapadla za tyč bezmocného Šilhána - 1:2. Vstřelený gól jakoby Viktorku na chvíli probudil, ovšem střelu Pav. Mrštíka kryl gólman Hromádka a ten odolal i další velké šanci domácích v 80. min.: Vavřinův přesný pas na hranici šestnáctky našel Koldu, který vysunul Hvězdu, jenže ten v tísni míč do sítě nedostal a Sedlec kopala jen roh. Na stavu se tak už nic nezměnilo.

"Malešov byl celý zápas lepší," přiznal sedlecký Jiří Vopatřil. "Vyloučení těsně před přestávkou samozřejmě hru ovlivnilo, ale hosté si vyhrát zasloužili, byli lepší," opakoval.

"Chtěli jsme bodovat a zůstat ve špičce tabulky," upozornil trenér Malešova Jiří Škramovský. "To se nám povedlo, to klukům děkuji," doplnil a dodal: "V prvním poločase jsme hráli lépe, jenom v tom druhém, kdy jsme hráli proti deseti, jsme se začali strachovat a předstali hrát svou hru. To byla škoda, tři body ale máme, vítězství v Sedlci se počítá."

Branky: 34. pok. kop Pav. Mrštík - 43. Škrobák, 61. Papoušek. 
Rozhodčí: Luboš Vala. 
ŽK: Kožnar, Kolda, Culek, D. Jiráň - M. Poklop, Nekola, Škrobák. ČK: 45. Culek. 
Diváků: 55. 
Sedlec: Šilhán - Jan Vavřina, Průša, Kožnar, Kubec (85. M. Poul) - Dostál (46. D. Jiráň), Pohanka, Pav. Mrštík, Culek - Kolda, Ďoubal (64. Hvězda). 
Malešov: P. Hromádka - Nekola, Krásenský, Basl, M. Poklop - Pudil (72. Jiroudek), L. Tvrdý, Papoušek, Suchomel - F. Kalfiřt, Škrobák. Trenér Jiří Škramovský.


Celý článek a foto na: http://www.svoboda.info/sport/fotbal/malesov-se-dotahl-na-sedlec-na-prvni-pricku-ztraci-pouhy-jeden-bod/