Viktorka urvala tři body gólem Brabce v nastavení

Malín - Ve 21. kole bylo na programu předměstské derby TJ Sokol Malín na svém hřišti přivítal TJ Viktorii Sedlec. 

Malín - Sedlec 1:2 (0:0)

Brabcův vítězný gól z 94. min:
m1
článek + foto uvitř:

 

  Zápase se pro nás nevyvíjel moc dobře. Ve 2. minutě poslal Poul do brejku Hvězdu, ale ten si při sprintu poranil zadní stehení sval. Diváci si na první šanci museli počkat do 13. minuty, kdy se Svoboda dostal na levé straně vápna k zakončení, ale střela mířila vedle vzdálenější tyče Opaskovy branky. O pár minut později si Poul na středu hřiště narazil se Svobodou, dostal se přes obránce, ale na hranici vápna byl včas vyběhnutý Opasek, který zastavil přihrávku před prázdnou branku. Ve 21.min se zranil další hráč Viktorky, tentokrát obráce Průša. Ve 25. minutě se dostal ke hlavičce z rohu Svoboda, ale v nadějné pozici mířil vedle pravé tyče. Po půlhodině hry se podařilo domácímu Antošovi překonat brankaře Šilhana, ale gólovou střelu odkopl z brankové čáry stoper Kožnar. 


 Druhý poločas začal pro Viktorku tím nejhorším způsobem. Hned po rozehrávce dostal dlouhý míč za obranu Dytrych, proběhl zamrzlou obranou a prostřelil  Šilhána - 1:0. Zranění se nevyhnulo ani Malínu, když v 53 min. bylo nutné odnést zraněného Antoše na nosítkách. Po hodině hry se do úniku dostal Svoboda, ale z velkého vápna mířil jen do náruče brankaře Opaska. Trenér Vopatřil změnil rozestavení na tři obránce, což přineslo Viktorce úspěch v podobě dvou vstřelených branek v závěru zápasu. V 85. minutě uvolnil Pohanka pasem na levé straně Vavřinu, který přízemním centrem našel nabíhajícího Ďoubala a ten mířil přesně - 1:1. V nastaveném čase Viktorka opět udeřila. Pohanka od levé postranní čáry nacentroval přesně na zadní tyč, kdy byl připravený stoper Brabec a hlavou uklidil míč do branky - 1:2. 

Malín - Sedlec 1:2 (0:0)
Rozhodčí: Volenec Tomáš - Mucha Daniel, Ledvina Lubomír.
Diváků: 50
Branky: 46. Dytrych Vojtěch 85. Ďoubal Jan, 94. Brabec František

Sedlec - Šilhán - Rohan, Kožnar, Brabec, Průša (21. Ďoubal) - Hvězda (2. Dostál)-(92. Fitzbauer), Pohanka, Košátko, Svoboda - Poul J., Vavřina

Malín - Opasek - Málek, Dytrych, Čížek, Rezler, Kraus, Antoš, Vojtíšek Matěj, Senek Ivan, Senek Valentýn, Henrich - (53. Yakymenko, 86. Malimánek) 

m2

m3

m4

m5

m6

m7

m8

m9

m10