Viktorka porazila Zbraslavice 4:1. Svoboda vstřelil hattrick

Sedlec - Netradične v soboru dopoledne v 10:15 Viktoria Sedlec přivítala na svém hřišti Sokol Zbraslavice. 

Sedlec - Zbraslavice 4:1 (2:0)
Sedlec zbra
článek + foto uvnitř:

Viktorka předváděla pohledný útočný fotbal na jeden dotek. Již v 8. min. Viktorka udeřila, když se po Culkově centru z pravé strany před vápnem útočník Svoboda si zpracoval balon na prsa a levačkou po zemi k pravé tyči otevřel skóre - 1:0. Po půlhodině hry stoper Kožnar českou uličkou poslal po levé straně do brejku Ďoubala, který z první nahrál do vápna nabíhajícímu Koldikovi a ten pohotově zvýšil na - 2:0. Hosté zahrozili až ve 33 .min. poté, co záložník Hlava vystřelil pohotově z přímého kopu, ale jeho pokus skončil v naručí gólmana Šilhána.

Hned po změně stran se v 55. min. podruhé v zápase prosadil útočník Svoboda, který z velkého vápna překonal Pokorného - 3:0. V 65. min. Viktorka měla další golovou sanci, když po rohu soupeře šla do protiutoku. Záložník Kolda přihrávkou po zemi uvolnil na pravé straně Vavřinu a ten přízemním centrem našel nabihajiciho stopera Kožnara. Jenže z hranice šestnáctky Kožnar v plném náběhu přestřelil branku Zbraslavic. V 67 min. útočník Svoboda vstřelil hattrick poté, co Kolda rozehrál trestný kop z pravé strany do vápna, kam si naběhl útočník Svoboda, který hlavičkou překonal brankáře Pokorného a zvýšil na - 4:0. V závěru zápasu se Zbraslavice prosadily, když se o čestnou branku postaral střídající J. Červinka, který z hranice šestnáctky technickou ranou k pravé tyči překonal brankáře Šilhána - 4:1.

TJ Viktoria Sedlec doma zaslouženě porazila TJ Sokol Zbraslavice 4:1.

Branky: 6., 55., 67. Svoboda, 30. Kolda - 78. J. Červinka
Rozhodčí: J. Volenec - P. Procházka, Klobása
ŽK: Culek, Kolda - Dav. Uher, Březina, Herčík, Tůma
Diváků: 35
Sedlec: Šilhán - D. Košátko, Rohan, Kožnar, Svoboda (88. A. Košátko), Jan Vavřina, Ďoubal, Culek (56. Dražan), Fitzbauer, Dostál, Kolda.
Zbraslavice: A. Pokorný - Dav. Uher, Semerád (68. Tůma), Březina, L. Winkler, Ečer (14. J. Červinka), M. Veselý, Herčík, J. Veselý, Hlava, J. Winkler (40. Adamec).

z1

z2

z4

 

z5

z6

z7