TJ Viktoria Sedlec

Oficiální stránky klubu

Viktroka podlehla Paběnicím

Sedlec - Potřetí za sebou hrála Viktorka na svém hřišti. Přívítala tým bojující o vítězství OP, Sokol Paběnice. 

Sedlec - Paběnice 0:4 (0:3)

Již od úvodních minut Paběnice nastěhovaly na naší půlku a diktovaly tempo hry. Už v 5. min. se hosté dostali do vedení, když se střelecky prosadil ve vápně založník Březina a otevřel skóre zápasu - 0:1 V 18. min. to už bylo 0:2, když po centru Kracíka z pravé strany brankář Dostál ve vápně vyrazil hlavičku Čápa, ale dobíhající útočník Špičák uklidil míč do prázdné branky - 0:2 . Ve 20. min. to už mohlo být 0:3 pro hosty, když se k dorážce dostal na malém vápně útočník Mužátko, ale naštěstí pro Viktorku přestřelil úplně prázdnou bránu. Po půl hodině hry si útočník Mužátko naběhl za obranu Sedlic z hranice šestnáctky technickou střelou vystřelil, ale jeho pokus letěl těsně nad pravou šibenici brány gólmana Dostála. Ve 38. min. Paběnice měly další gólovou příležitost, tentokrát z trestného kopu z velkého vápna z pravé strany, ale Vlachův trestný kop skončil v náruči gólmana Dostála. Paběnice svoji území převahu na hřišti korunovaly gólem do šatny. Ve 41. min. po rohu Vlacha z pravé strany se ve vápně na zadní tyči svým důrazem prosadil útočník Mužátko a s přehledem zvýšil na 0:3 pro Paběnice. Ve 42. min. Špičák se uvolnil před velkým vápnem a vzduchem nahrál Mužátkovi, ten však přehodil Dostála i branku Sedlic. Ve 45. min. se podobně dařilo v zakončení Čápovi, ten pro změnu přestřelil z brankové čáry bránu Viktorky.

Ve druhém poločase Paběnice v útoku polevily , ale i nadále kontrolvaly hru. Až 71. min. Paběnice opět udeřily, když záložník Kracík nahrál za obranu Sedlic, kam si naběhl Špírek a položil si v malém vápně na levé straně střídajícího Staše. Špírek přihrál před brankovou čarou Jakubu Šindelář a ten úklidil míč do prázdné branky - 0:4.

TJ Viktoria Sedlec prohrála podruhé doma za sebou tentokrát nestačila TJ Sokol Paběnice

Sedlec - Paběnice 0:4 (0:3)
Branky: 5. Březina, 18. Jak. Špičák, 41. D. Mužátko, 71. J. Šindelář
Rozhodčí: Hejduk - Semirád, Kracík
ŽK: Pav. Mrštík, Kubec - Čáp, D. Mužátko, Jak. Špičák
Diváků: 73
Sedlec: Dostál (67. Staš) - Jan Vavřina, Brabec, Kolda, Hvězda, Svoboda (41. Petr Mrštík, 62. Ďoubal), Jak. Spáčil (78. Rohan), Záleský (50. Lapa), Pav. Mrštík, Žídek, Kubec
Paběnice: T. Výborný - Čáp, Jar. Vlach, Blahník, Svoboda, Kracík, Fuksa (56. Veselý), J. Šindelář, D. Mužátko, Březina (79. Klepáč), Jak. Špičák (87. Nesládek).


Následné utkání:

VSA - Církvice      Pá  2.6. 18:30
VSB - Záboří          Ne 4.6. 17:00 

Odehrané utkání: 

Malešov - VSA     Pá 26.5.  8:0 (6:0)
B.Podolí B - VSB   Ne 28.5.  7:3 (4:0) 


  

Tréninky: 2023 

Út a Čt 17:30 hřiště

Sportovka pro děti: 2023
Pondělí od 16:30 na hřišti Sedlec

Výsledky, rozpisy, tabulky ...:

A-tým:  https://souteze.fotbal.cz
B-tým:  https://souteze.fotbal.cz

 

Tabulka OP 22/23
po 20. kole

1. Paběnice 52*
2. Č.Janovice 48*
3. Suchdol 41*
4. Církvice 34*
5. Malín/KHB 31***
6. Malešov 27**
7. Zruč 27*
8. Tupadly 24
9. Nové Dvory 23*
10. Sedlec 21*
11. Chotusice 18
12. Kaňk 8
13. Horní Bučice 4**
14. Zbraslavice X
* o zápas méně

Hráči A týmu

Kecátko

marvel - 23/04/2018 - 10:16

Po další komunikaci s webhostingem ještě některé problémy přetrvávají, např nejde uložit článek - řeším.

marvel - 23/04/2018 - 08:59

Problém byl na straně webhostingu a jeho antiviru, který nám "požíral" stránky. Nyní by mělo být vše funkční. Pokud ne, dejte mi vědět.M.

marvel - 23/04/2018 - 08:58

Ahoj, od minulého týdne se stránku potýkaly s problémy. Nejdříve přestala fungovat ochrana proti spamu - captcha, poté nešlo přidávat články a nakonec stránky vypadly úplně.

d10s - 18/04/2018 - 15:24

JINAK PRO B-TÝM- v sobotu (21/4) se hraje na Klukách od 16:00!!!

d10s - 18/04/2018 - 15:22

Karle čtu článek a Franta je Brabec, a Průša těžko mohl centrovat v 48., když šel o půlce dolu, ale jinak dobrej článek

The shoutbox is unavailable to non-members