Povinná výhra mladší přípravky v Tupadlech

14.10. přivítalo nádherné slunečné počasí mladší přípravku v Tupadlech. Tým ale působil hned od první minuty velmi "ospale". Nedařila se rozehrávka a ani průnik do území soupeře. Trenér tedy musel hned od začátku své svěřence dost pobízet. . První náznak pěkné akce si vytvořil Halák,který šel sám na bránu, ale z těžké pozice neproměnil...(na levé straně se mu hlásil volný Neubauer) To samé v zápětí zopakoval Neubauer. V závěru první třetiny krásně nahrával opět Neobauer, ale tutovku Kulhánek minul. Pak  přišel  před soupeřovou bránou nečekaný závar a odražený míč zavěsil Neubauer. 0:1 . To bylo ale v  první třetině vše. Trenér tedy musel poněkud ostřeji reagovat v přestávkovém proslovu. Ale ani vstup do druhé třetiny zápasu nebyl ideální. Hned ve druhé minutě přišly 4 neuvěřitelné šance soupeře. Dvě střely se štěstím kryly obránci, jednu brankář a jedna střela putovala do tyče. Zřejmě to byl okamžik který Viktorku nastartoval. Neubauer po levé straně zatáhl a přesně našel Nováka a ten zavěsil 0:2. O minutu si role vyměnili a skóroval Neubauer.0:3 .Krásná akce byla , když Dostál dobře nahrával na Nováka, ale ten ve skluzu minul. Pak se rozjela kanonáda ve třetí třetině. Opět nahrával před bránu Dostál a v pádu doklepával Kulhánek. 0:4 . Následoval faul na hráče Viktorky.Trestńák krásně kopl Dostál a před brankářem takticky stínící Holub lence tečnul do branky. 0:5 . Po autu na 0:6 zvýšil Novák a na 0:7 Neubauer. Pak přišel zbytečný faul v pokutovém území na hráče Viktorky a rozhodčí pískl penaltu. Míč si ihned lačně začal stavět Klér.Trenér nic nenamítal a Ondra k tyči zavěsil. 0:8 . V závěru zápasu ještě stačil vystřelit Novák, vysoký míč brankář lapil, ale neudržel rovnováhu a i s míčem překročil brankovou čáru. 0:9.

Tupadly : Viktoria Sedlec  0:9

sestava: Pokorný- Dostál, Klér, Halák, Neubauer, Novák, Kulhánek, Holub.

Branky: Neubauer 3x, Novák 3x , Kulhánek 1x , Klér 1x , Holub 1x.