Spravedlivá dělba bodů

Horní Bučice: Sedlec B 2:2 (1:1)

Po domácí prohře se suverénnní Sázavou B  zajížděla reserva Vikrorky na Horkou půdu do Horních Bučic, ještě loni účastníka OP. První poločas byl jasně v režiii hostí, jenže své šance zahazovali.

.

Nejprve netrefil z 8 metrů míč Hejný, pak z podobné pozice překopl Ivičič po prihrávce Ďoubala i ochranou sít. Právě Ďoubal měl na kopačce další šanci, když po samostatném uniku nastřelil jen nohy domácího gólmana.

Nakonec se ale podařilo Viktorii svoji převahu využít, když aktivní Novák přistrčil Ivičičovi a jeho přihrávku od brankové čáry uklidil do sítě Vrba. Jenže radost netrvala dlouho. Přišlo zaváhání ve středu pole a po centru se prosadil Červeňák. Přesto mohli jít s vedením do přestávky hosté, ale po Spáčilově trestném kopu dorážel vyraženou střelu Hejný do sítě, ale domácí pomezní neomylně odmával jeden ze svých 22 osfajdů a sudí Fidra gól neuznal.

Ve druhém poločase už nebyla převaha hostí tak patrná a vetšinu akcí i tak zastavil praporek pomezního. Ale v 65 minutě už šla Viktorka do vedení, když Vrby přistrčil Koldovi a ten v tvrdém souboji předskočil domácího brankáře. Jenže podruhé v zápase z ojedinělé akce domácí srovnali, když se domácí útočník obtočil u lajny okolo dvou bránícíh hráčů a jeho nepříjemnou střelu Šilhán vyrazil na nejhorší možné místo, před dobíajícího Nerada, a bylo srovnáno. To domácím vlilo o žil poslední síly zatímco Viktoria už je,  i zřejmě důsledkem razítek na rukou, postrádala. a tak se nakonec se musela spokojit i s jednobodovým ziskem, když přestála i nebezpečný trestný kop Čárnyho.

branky: Červeňák, Nerad - Vrba, Kolda

Sestava VSB: Šilhán- Svoboda, Spáčil, Kožnar, Kolda- Hejný, Vrba (Ullman), Tvrdý, Novák (Hvězda) - Ďoubal, Ivičič.