TJ Viktoria Sedlec

Oficiální stránky klubu

Ve sněhové vánici sedlecká rezerva rozstřílela Potěhy

Potěhy – V sobotu odpoledne bylo na programu 10. kolo III. třídy a tentokrát na sebe narazily týmy z dolní poloviny tabulky. Desátá VS B s 11body se střetla venku s předposledním týmem III. třídy Potěhy, které měy na kontě jen 4 body. Mimo jiné oběma klubům se v minulém kole se nedařilo: VSB remizovala doma s Pabenicemi 1:1 a v duelu mezi Chotusice- Potěhy  bylo utkání ve 20. min. přerušeno.  

Sokol Potěhy –Viktoria Sedlec B  0:6 (0:2) 

.

Utkání se hrálo za hustého sněžení a silného větru. Přestože VS B hrála v prvním poločase proti větru, i tak si dokázala vypracovat šance. Jako v 17. min po rohovém kopu Mrštíka a zpětném centru Svobody do vápna z levé strany se k hlavičce s kulichem na hlavě dostal Vrba, ale hlavičkoval nad branku domácích. Až třetí standardní situaci využili sedlečtí hráči ve svůj prospěch. Ve 23. min. po rohovém kopu Svobody se odražený míč před vápnem dostal ke Kožnarovi. Hvězda si ve vápně zpracoval Kožnarův centr a přihrál Ďoubalovi, který z malého vápna  prostřelil gólmana Malinu. – 0:1 I po vstřelené brance VSB měla další brankové příležitosti. Po půl hodině hry záložník Hvězda z velkého vápna lobem pře hodil nejen gólmana Malinu ale i poloprázdnou branku domácích. V závěru prvního poločasu se podařilo VS B vstřelit gól šatny. Ve 44. min. záložník Hvězda opět ve vápně oslovil nahrávkou Ďoubala a ten tvrdou ranou podruhé v zápase překonal brankáře Malinu – 0:2

 

Trenér Jiří Vopatřil spustil  o přestávce hromadné střídání, když ze hřiště odešli Hvězda, Košátko ,Bartoníček  a místo nich nastoupili Petr Němec, Hejný a Radek Vokoun. V prvním poločase Potěhy byly v útoku jalový, ale ve druhém dějství začaly náporem. V 47. min. Ašenbrennerův technický pokus z velkého vápna nadvakrát zneškodnil střídající Radek Vokoun. V 49. min. to už bylo 0:3, poté, co Petr Mrštík ve středu hřiště uvolnil na levé straně střídajícího Němce, který kolmicí poslal do brejku útočníka Koldu. Ten z velkého vápna vymetl pravou šibenici Malinovy brány. – 0:3 V 53. min. útočník Ďoubal byl blízko hattricku, když dostal z pravé strany  nahrávku do vápna od Ivičiče, jenže nepochopitelně  z malého vápna přestřelil braku domácího mužstva.

Jak je vidět, útočník Jan Ďoubal postrádal ve druhém dějství svého dvorního nahrávače Jana Hvězdu. Ale zpátky k zápasu. V 54. min. útočník  Ďoubal před velkým vápnem uvolnil Koldu a jeho přízemní střela skončila v pravém dolním růžku Malinovy branky. - 0:4 Druhou branku v sezóně vsítil také záložník Petr Němec. V 57. min. po průniku Koldy z pravé strany se ve vápně prosadil nabíhající Petr Němec a střelou po zemi zvýšil na – 0:5 Až v 73. min. Potěhy navštívily naší půlku po úvodním tlaku druhého dějství. Koudelkův trestný kop z velkého vápna skončil ve zdi. V 78. min.záložník  Petr Němec nakopl balón dopředu na útočníka Ďoubal a ten z levé strany poslal do úniku útočníka Koldu, jenž svým hattrickem z velkého vápna ranou ke vzdálené tyči upravil na konečných 0:6 pro VS B.  

 

 Sokol Potěhy – Viktoria Sedlec B  0:6 (0:2)

rozhodčí:Zdeněk Linhart

branky: 49. 54. 78 Kolda. 23.44. Ďoubal, 57. P. Němec

Sokol Potěhy: Malina – Remeš, Lagroň, Valent, Škramovský – Serdel, Szakacs, Šaroun, Vaněk, - Ašenbrenner, Kodelka (Šťastný)

Viktoria Sedlec B:  Bartoníček ( 46.Vokoun) – Kolda, Zdychynec ©, Kožnar, Svoboda,  – Hvězda( Hejný) D.

Košátko, (46. Němec) Vrba, Petr Mrštík,  – Ďoubal  Ivičič  Trenéři : Vopatřil, Ullman

 

 

Tabulka III. Tř.

   

Následné utkání:

Církvice - VSA       So 12.11.  10:15 
Záboří - VSB          So 12.11.  14:00

Odehrané utkání: 

Červené J. - VSA   So 5.11.  8:1 (4:0)
Zbýšov - VSB          Ne 6.11.  1:4 (0:0)

Rozlučka:
SO 12.11. u Lva

Tréninky:

Sportovka pro děti:

Výsledky, rozpisy, tabulky ...:

A-tým:  https://souteze.fotbal.cz
B-tým:  https://souteze.fotbal.cz

 

Hráči B týmu

Kecátko

marvel - 23/04/2018 - 10:16

Po další komunikaci s webhostingem ještě některé problémy přetrvávají, např nejde uložit článek - řeším.

marvel - 23/04/2018 - 08:59

Problém byl na straně webhostingu a jeho antiviru, který nám "požíral" stránky. Nyní by mělo být vše funkční. Pokud ne, dejte mi vědět.M.

marvel - 23/04/2018 - 08:58

Ahoj, od minulého týdne se stránku potýkaly s problémy. Nejdříve přestala fungovat ochrana proti spamu - captcha, poté nešlo přidávat články a nakonec stránky vypadly úplně.

d10s - 18/04/2018 - 15:24

JINAK PRO B-TÝM- v sobotu (21/4) se hraje na Klukách od 16:00!!!

d10s - 18/04/2018 - 15:22

Karle čtu článek a Franta je Brabec, a Průša těžko mohl centrovat v 48., když šel o půlce dolu, ale jinak dobrej článek

The shoutbox is unavailable to non-members